Příspěvky uživatele - 70.216

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dicolor, 15.11.2011 Obsahuje fotku
Chuť Dicoloru se po nějaké době sice zdá poněkud fádní, ale konzumní zralost od sklizně do Vánoc je zase velmi solidní. To koupená Lucasova nejspíš tak dlouho nevydrží, leda schlazená. Tak uvidíme.
Broskvová sezóna 2011, 15.11.2011 Obsahuje fotku
Pro mě má Flamingo chuť poměrně výraznou, plnou, ale ne typicky broskvovou, jako např. Favorita Morettini 3 v dobrém roce. Ta Favorita je poměrně dobré měřítko k porovnávání. Harbritte má chuť "hutnější", často k broskvové chuti přidává i vyšší... celý příspěvek >
Broskvová sezóna 2011, 14.11.2011
Ten Sunhaven mě docela mrzí. Každý rok kolem něj nedočkavě chodím a osahávám plody jestli jsou ještě tvrdé. Jeho pravá chuť je docela zajímavá, znám ji a proto na ni stále čekám. U Flaminga vím, že ať je plodů mnoho nebo málo, je to stále stejné. A... celý příspěvek >
Dicolor, 14.11.2011
No nevím jestli zrovna zimní, já je mám ve sklepě už minimálně čtrnáct dní v konzumní zralosti. Jinak mimo jiné průměrná hmotnost těch koupených plodů je 250g. Přivítal bych, kdyby se k chuti Dicoloru vyjádřilo více lidí.  P. Vysloužil píše,... celý příspěvek >
Broskvová sezóna 2011, 14.11.2011 Obsahuje fotku
Fotky z let 2006 a 2007.
Broskvová sezóna 2011, 13.11.2011
Já tam popisy mám. Tedy alespoň mně se pod fotkami zobrazují. Popisy dělám až na konec, před zmáčknutím "uložit".
Broskvová sezóna 2011, 13.11.2011 Obsahuje fotku
REDWIN - První úroda Redwinu byla vyšší. Přesto i přes větší počet plodů jsem si vychutnal alespoň náznak specifické vůně i chuti bělomasých broskví. Zde jsem spokojen s málem. Ranost odrůdy vykonala své. FENIX - Významné plus je oproti jiným... celý příspěvek >
Je tohle Elstar?, 7.11.2011 Obsahuje fotku
Zajímalo by mě, jestli vyfotografovaná jablka jsou opravdu Elstar? Jedná se o plody ze severní strany koruny (slabší vybarvení).
Křivice byla jen blamáž, 7.11.2011
Blahopřeji pánovi s přezdívkou helfires, který správně uhodl, že se jedná o odrůdu Dicolor (příspěvek s fotkami s názvem : A tuhle znáte?...). Byl jsem si u trhovce, od kterého jsem si hrušky koupil, objednat nějaké na příští rok. Zdělil mi, že... celý příspěvek >
Fantastická Konference, 7.11.2011
Určitě zatím nejlepší hrušky, které jsem letos jedl. Dokonalé, sladké máslo bez jakéhokoliv rušivého faktoru. Tento rok zatím první místo. Dobrý rok pro Konferenci.
Neznámé hrušky ll, 7.11.2011 Obsahuje fotku
Další neznámá odrůda.
Alexander Hardy nebo Alexander Lucas?, 7.11.2011 Obsahuje fotku
Zakoupil jsem nedávno na trhu hrušky, které pán prodával pod názvem Hardyho. Jelikož jsou k nerozeznání od jinde zakoupených Lucasek, posouzení nechám na vás. Kdo máte na zahradě Hardyho hrušky, tak pošlete nějaké fotky. Například na fotce "Prodeje... celý příspěvek >
Neznámé hrušky I, 4.11.2011
Otázka je, jakou má Charneuská vlastně chuť? Já jsem si pro ně v minulosti jezdil k jednomu zahrádkáři a vsadil bych si na ni (že to byla ona), podle tvaru plodů(stejné jako v atlasech). Tyhle vyfocené plody jsou jiné a chuť je taky odlišná. U... celý příspěvek >
Neznámé hrušky I, 4.11.2011
Ahoj Palo. Samozřejmě, že odrůdu nepoznám. Ananaska Courtrayská (Poire Ananas de Courtray) to nebude (jinak další stará odrůda s hodnocením - výborná chuť). Podle tvaru plodu by to měla být Sixova (Beurré Six), ta má mít ale jemnou,... celý příspěvek >
Dotaz na "oranžové potomky" Mr. Coxe, 2.11.2011
Zajímavá příchuť Kidd´s Orange je v plodech přítomna každoročně. U Coxovy renety to tak být nemusí. Pokud tam příchuť není, je to o ničem. Pokud tam je, neznám nic lepšího.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika