Příspěvky uživatele - 70.216

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odruda merunky Pinkcot, 29.11.2011
Když dovolíte, překopíroval jsem zajímavý příspěvek pana Davida,  který se moji vinou ocitl v příspěvku Tophit. Není to nic proti ničemu. Je to jen odlišná zkušenost s touto odrůdou.  Vlastní zkušenost s těmito odrůdami nemám, ale již jsem... celý příspěvek >
Golden Delicious a Golden Delicious Reinders, 29.11.2011
Je pochopitelné, že je něco za něco. Když se zlepší určité vlastnosti, některé jiné se zhorší. Mně zase ta mírná navinulost tolik nevadí, Golden z toho poznáte, ale příště bych si narouboval raději ten starý, dobrý Golden. Někdy ale i... celý příspěvek >
Chválím Jukku, 29.11.2011
Ahoj Palo. Rostislavík mě obvińuje z despektu, ale mně se zdá, že je opravdu velmi shovívavý k těmto nepořádkům. Ale nakonec člověk si nepomůže, ať je jaký chce. Naposledy jsem se dopálil nedávno u jednoho prodejce, ale po telefonickém rozhovoru... celý příspěvek >
Chválím Jukku, 29.11.2011
Co se týče Jukky (prodej stromků cz.) musím znovu říci, že zaslané stromky byly perfektní. Nevím jak na tom budou s identitou odrůd (kritika Pala). Vím z nabídky jejich e-shopu, že tam mají leckdy mírný zmatek. Jednu odrůdu nabízejí jako dvě různé... celý příspěvek >
Duo hrušeň, 29.11.2011
Já jsem našel synonymum pro Avranšskou : Louise bonne d´Avranche a Bonne de Langueval. Pan Langueval byl člověk, který ji vypěstoval. Mám pro tyhle francouzské názvy slabost, proto je často používám. Prodej stromků cz. ji nabízel pod... celý příspěvek >
Tophit, 29.11.2011
Mockrát děkuji za Vaši zajímavou zkušenost.   Petr
Zerav obrovský a západní, 29.11.2011
Srovnejte prosím rychlost růstu a požadavky na půdní ph u Thuja occidentalis brabant a Thuja plicata ( excelsa, atrovirens nebo timmin viridis). Děkuji
Odolná švestka Chrudimská - bývalá Vaňkova, 29.11.2011
Pan Vysloužil je opravdu jediný, kdo měl letos plody Chrudimské? (psal o nich v příspěvku - švestky v sezóně 2011)
Tophit, 29.11.2011
Nezlobte se pane Boštičko, že se zase ptám, ale Vy jste byl jediný, kdo měl jiný názor na francouzské meruňky Pincot a Kioto. Chtěl jsem se zeptat, jestli jste se ještě s nimi od té doby setkal. Máte nějaké nové poznatky? Jde mně o údajně nízký obsah... celý příspěvek >
Golden Delicious a Golden Delicious Reinders, 28.11.2011
Jak je to možné, že nikdo nepěstuje Reindersy? To děláte panu Voráčkovi pramalou radost. On si dal tolik práce z reklamou, vyšší plodnost, než u standatního Goldenu, bez rzivosti atd. A vy nic?  O navinulosti se tam nic neříká, ale... celý příspěvek >
Melrose a Gloster, 28.11.2011
Chci se zeptat pana Vlastimila na letošní chuť jeho výstavních Glostrů (fotky v příspěvku Co právě sklízíte). Já jsem odkázaný jen na ty kupované. Jsou taky krásné, velké, pěkně vybarvené, chuť mi zatím silně připomíná odrůdu Angold. Sice osvěžující,... celý příspěvek >
Tophit, 28.11.2011
Moje zkušenosti s Tophitem jsou obdobné. U prvních plodů jsem měl radost ze zajímavé alternativní chuti této odrůdy, ale po dalších dvou úrodách moje nadšení jaksi opadlo, ať už bylo plodů méně nebo více. Po příspěvku pana Vlastimila o staré... celý příspěvek >
Švestky v sezóně 2011, 28.11.2011
Tak to já ano, pane Vinšálku, já v marketu ovoce nakupuji. A můžete se na mě proto horšit Vy, Palo i pan Vysloužil. Teď nedávno jsem kupoval o něco horší Lucasky a stále prvotřídní Konference. Říkáte, že když je nouze nejvyšší, kupujete ovoce od... celý příspěvek >
Švestky v sezóně 2011, 27.11.2011
Problém s nekonzumovatelností švestek v důsledku napadení šárkou nemám. Neříkám, že je to navždycky a rozumím, že je to leckde velký problém. Pan Vlastimil ho zřejmě se svojí starou švestkou nemá také. Co se týče jablek, tak nevyvracím nikomu, že... celý příspěvek >
Spencer, 26.11.2011
Lobo je pro Vás taky naparfémované?
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika