Příspěvky uživatele - 168.167

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rouby - termín odběru, 5.1.2009
Já jsem odebíral rouby 30/12 (peckoviny i jádroviny) a podle rad na tomto serveru jsem je spustil do studny. Uvidíme, jak to dopadne, na jaře dám každopádně vědět.
Nahořklé maso z nové udírny, 10.12.2008
Vážení přátelé, dovolte mi několik postřehů: Pokud by opravdu mohlo za kyselost dubové dřevo, potom by nebylo vhodné ani na sudy pro víno či slivovici (a ono je velice vhodné) Pro původního tazatele mám jednu radu: postavte si novou udírnu a budete... celý příspěvek >
el. predlzovacka 100m, 10.12.2008
Já mám na konci 3F prodlužovačky vyvedené obě koncovky, 380V i 220V. Když už rozmotávám prodlužovák, většinou potřebuji mít na konci i 220V.
irzsai, 8.12.2008
už aby tu bylo jaro... poslední tři roky jsem jen sázel a čekal. V příštím roce očekávám nástup několika set keřů do plodnosti, celkem asi 25 odrůd.
Jablečný burčák, 4.12.2008
Jablečné víno je sice dobré, ale většinou má málo kyselin. To nevadí, pokud se z jablečňáku dělá "Vermut".  Jinak je dobré trošku zvýšit obsah kyselin.
Víno a první mrazy, 3.12.2008
Tento víkend jsem našel několik zapomenutých bobulí na chrupce bílé. Chuťově byly výborné, žádná hniloba či poškození. Jen došlo ke změně barvy slupky na žlutohnědou.
irzsai, 3.12.2008
O. Irs. pěstuji ve 180m.n.m. - s dozráváním nejsou potíže, ale často nestíhají vyzrát letorosty (to by vadilo na pergole). O nutnosti chem. ochrany už tu je psáno - bez postřiku by se nesklidilo v některých letech vůbec nic. Podle mě patří O.I. k... celý příspěvek >
Vrúbľovanie, 28.11.2008
kopulací jsem letos na jaře zkoušel švestky na myrobalán. Byly to mé první pokusy s roubováním a právě u švestek se mi celkem dařilo. Mám na pozemku asi 15 ks myrobalánů, které jsem vypěstoval s velkým úsilím (písek, sucho). Na jaře se chystám... celý příspěvek >
Zahradní traktůrek nebo jednoosý malotraktor?, 26.11.2008
se zahradními traktůrky zkušenosti nemám, ale 250kg uveze snad i ruční kárka. VARI je levnější na nákup, jednodušší na servis, zabere méně místa a zřejmě uspokojí všechny vaše potřeby. Ale můj názor není nezaujatý, VARI je pro mě skoro jako člen... celý příspěvek >
Jaké odrůdy jablek pro 210m n.m, 21.11.2008
Kouknul jsem se na mapu a nedá mi to se nezeptat jakou máte hladinu spodní vody a jak jste na tom se zeminou. Pokud máte jílovitou zeminu a vysokou hladinu spodní vody, nijak extra podmínky pro jabloně mít nebudete (asi jako já).
Do kdy zalévat ovocné stromky, 21.11.2008
Jak jsem už psal včera - mé zkušenosti jsou takové, že mladé stromky před ovcemi nikdo neuchrání. Když si stoupnou na zadní, dosáhnou až do korunky stromku. Berani dokáží zničit jakékoliv bandážování a ochranu stromku čistě jen z nudy, natož když... celý příspěvek >
Rouby - termín odběru, 21.11.2008
před časem tu někdo psal, že rouby věší do studny. Letos to chci také zkusit, teplota i vlhkost by ve studni měla být přijatelná, myši se tam snad nedostanou,...
Do kdy zalévat ovocné stromky, 20.11.2008
Pokud se jedná o čerstvě vysazené stromky, při suchém podzimu se doporučuje zálivka před zámrzem. Většinou totiž stromek neuschne během zimy vlivem nízké teploty, ale nedostatkem vláhy. Co se týče ovcí, nevím jaké máte zkušenosti jako chovatel, ale... celý příspěvek >
Destilace vína - vínovice, 12.11.2008
Dokud to bublá, není kam spěchat.
Destilace vína - vínovice, 12.11.2008
Pokud byl kvas v teple a použil jste kvalitní kvasinky tak to není vyloučené. Já bych navrhoval degustaci - ta vám napoví
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika