Příspěvky uživatele - 243.114

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Banánovník chřadne, kroutí listy a usychá, 21.11.2019
To, že to měla být semena banánovníku, nic neznamená, pokud jste to koupil někde v Číně. Mně to připadá spíš jako kurkuma, banánovník vypadá dost jinak.
Prosba o pomoc s identifikaciou, 16.11.2019
Houba č.1 - penízovka sametonohá, houba č.2 hlíva ústřičná. Obě jedlé, výborné.
Co se zeminou po rajčatech, 3.11.2019
Ne, mráz skutečně nepomáhá proti chorobám. Pokud by to tak bylo a mráz kolem -18°C by dokázal zahubit bakterie a spory plísní, tak by se usnadnila spousta věcí - nemusely by se třeba sterilizovat lékařské nástroje v autoklávech (až +134°C)  nebo... celý příspěvek >
Co se zeminou po rajčatech, 2.11.2019
No kdyby proti chorobám pomáhal mráz, tak žádné nejsou  .  Sterilizace v zavařovacích lahvích je fakt úlet, uvnitř se to nemusí dostatečně prohřát. Nevím, co měl pan HP za aprobaci, ale fyzika to na 100% nebyla.
Česnek 2019/2020, 25.10.2019
A co tím několikerým rytím získáte? Pokud potřebujete rozbít hroudy, tak použijte motyku nebo si od někoho pujčte rotavátor.
Česnek 2019/2020, 25.10.2019
Jo, to mě taky překvapilo - porýt, rozbít hroudy (třeba rotavátorem), uhrabat a nechat nějakou dobu sednout. Asi má Lysenko dost času na zbytečnou práci.
Česnek 2019/2020, 25.10.2019
Já jsem sázela včera - lépe sázet v kraťasech než v zimní bundě se sněhem za krkem  . Mám před sebou náročných pár týdnů, lítání po doktorech před ortopedickou operací, takže radši teď. Sázím takto skoro každým rokem, nejhorší česnek byl... celý příspěvek >
Hádanka, 19.10.2019
Bingo! Mám ji vypěstovanou ze semen. Na podzim seříznu, na jaře obrazí, přezimuje při cca 10ºC.
Hádanka, 18.10.2019 Obsahuje fotku
Znáte někdo tuto rostlinu? Já vím, jak se jmenuje, ale máte ji také někdo?
Chlupaté jádra vlašských ořechů, 16.10.2019
Radit někomu, aby jedl plesnivé ořechy, je dost přes čáru. Neposílí se imunita, naopak, pokud jsou ořechy napadené plísní Aspergilus flavus, tak hrozí dost závažné zdravotní problémy, aflatoxiny jsou karcinogenní. Jeden ořech nevadí, ale vědomě... celý příspěvek >
Nedostatek vápníku rajčata papriky - prevence, 13.10.2019
My máme hodně těžkou půdu, asi dost kyselou (Precheza přes kopec). Pokud zaléváme vodou ze studně, která je hodně tvrdá, tak problém nebývá, pokud dost naprší a následně se zalévá dešťovkou, tak některé citlivější odrůdy rajčat i paprik mají problém... celý příspěvek >
Chilli paričky v zimě, 13.10.2019
Babské rady jsou většinou na nic. Stříkněte buď pirimorem, mospilanem nebo Ninjou (chess). Jsou účinné a nesmrdí.
Nedostatek vápníku rajčata papriky - prevence, 13.10.2019
Ježiš, to je blbost, uhličitan vápenatý, z něhož jsou skořápky, je ve vodě nerozpustný. Takže jako rychlý zdrij vápníku opravdu nefunguje. V kompostéru, a to je dost agresívní prostředí, jsou i po dvou letech skořápky téměř neporušené.
Jak vypudit krtka, 13.10.2019
Milá dámo, pořiďte si psa nebo kočku. U nás krtek vydrží pár dní, než ho zlikvidují.
Nedostatek vápníku rajčata papriky - prevence, 13.10.2019
Ledek vápenatý - do půdy a postřik na list. Co myslíte, že byl ten malý sáček u kristalonu? Tipuji na ten ledek.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika