Příspěvky uživatele - 212.49

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak se zbavit kořenových výmladků, 10.8.2019
Letos jsem musel stříknout Roundupem uříznutou vrbu, která taky nejde řezáním zlikvidovat. Už jsem stříkal 2x, dvojnásobnou koncentrací nového roztoku, asi třetinu listové plochy, protože je hustá hlouběji se do porostu postřik nedostane. Po týdnu... celý příspěvek >
Pomoc s určením Broskvoně, 7.8.2019
Choroby listů z vlhka a nadměrná strupovitost plodů z dešťů. Muj tip Fairhaven. MH
Goldrich - nejedlé plody, 7.8.2019
Uveďte přibližnou lokalitu. Tipoval bych že je to počasím. Meruňka aby uzrála a byla sladká a aromatická potřebuje minimálně posledních 10 dní slunce a teplo. MH
Redhaven, 6.8.2019
Včera Redhaveny ještě tvrdé a dneska se ukázalo slunce a strom se zničeho nic rozhučel včelami, vosami, velkými zelenými brouky. Jako mávnutím proutku plody změkly.  Chuť výborná, plná, sladká, broskvová, méně kyselinek, RH jak má být.  U... celý příspěvek >
Redhaven, 5.8.2019 Obsahuje fotku
Spíše vsázím na Fairhaven. MH
Redhaven, 5.8.2019 Obsahuje fotku
No to nevím Chčije a chčije, slunko sem tam mrkne. Redhaveny nedopadnou nejlépe. Foceno před 3-mi dny, plody vybarvené, tvrdé. První ochutnávka měkčího zatím takový průměr.  MH
Sunhaven, 2.8.2019
Včera obrány poslední plody Sunhavenu za asistence mlsných včel.  Temně červené plody byly sladší, ale už se ztrácely kyseliny. Naopak kyseliny si udrží až do úplného přezrání odrůda Fairhaven, i když obaleč každým dnem shazuje plody jako... celý příspěvek >
Meruňka Forum, 1.8.2019
I tak cukernatost jak u hroznů. Kdyby vál teplý vítr od jihu a byly třicítky a azuro, jak je pro tuto dobu každoročně zvykem (21.7.-10.8.), to je to pravé počasí pro zrání meruní. Já tady čekám kdy porostou hřiby, každý den zaprší, včera i mlha přes... celý příspěvek >
Moniliový úžeh peckovin 2019, 30.7.2019
Spíše mrtvice ze sucha, jaká je hloubka půdy? Moneliový úžeh zatím procházel jen přes květy. MH
Velkopavlovická, 30.7.2019 Obsahuje fotku
Strupovitost
Velkopavlovická, 30.7.2019 Obsahuje fotku
Studený máj v stodole ráj. Ráj pro strupovitost určitě. Velkopavlovickou jsem vysadil někdy po 2010. Po třech letech pár plodů měla, od té doby pravidelně na jaře vymrzala rok 16 i 17 totálka. Loni 2018 částečně vymrzla z předčasného narašení v... celý příspěvek >
Strepet, 28.7.2019
Meruňkové království. Možná i ty zakrslé podnože,,dávají " více cukru než semenáče. V prodejně Uh. Ostrohu měli tureckou Hacihaliloglu meruňku, je taky velmi cukernatá pro sušení, uváděj však méně šťávy. MH
Sunhaven, 26.7.2019 Obsahuje fotku
Sunhaven je chuťově vynikající odrůda. Jedná se o,,nenáročnou" odrůdu z hlediska odolnosti na mráz v květu i ve dřevě.  I když po těch letech vidím, že zas úplně nenáročná Sunhaven není a má svoje,, mouchy", pro které ji nemohu jako... celý příspěvek >
Sunhaven, 22.7.2019 Obsahuje fotku
Možná si všimnete kadeřavosti na fotografii výše. Skutečně se jedná o kadeřavost, 2x jarní kuprikol byl v pořádku, ale ten už neochrání červnové přírustky, kdy se kadeřavost rozbujela za tropických třicítek. Dodnes tam visí, sucho ji nevadí, vzdušná... celý příspěvek >
Sunhaven, 22.7.2019 Obsahuje fotku
Dneska jsem ochutnal první zralou broskev Sunhaven, chutí vynikající, velice aromatická, voňavá, výborné kyselinky, sladká, absolutně žádná natrpklost.  Ještě počkám na pozdější plody, ale potvrzuje se mi co jsem uvedl výše. Sunhaven nedá... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika