Příspěvky uživatele - 248.106

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Identifikace rostliny, 13.8.2017
Tak jsme se shodly, stejná fotka s dotazem byla ještě dnes totiž ještě v jednom vlákně (nevím, proč to sem tazatel dával 2x)...           Lída
Identifikace rostliny, 13.8.2017
Zvěšinec zední? Lída
Doporučte popínavku, 12.8.2017
Trvalka? Letnička? Zastínění? Slunce?
Škůdce na libečku, 12.8.2017
Letos to mám na libečku také. Teď jsem díky vám koukla na agromanuál, doporučojí Signum.           Lída
Identifikace rostliny, 11.8.2017
Turanka kanadská, invazívní plevel.           Lída
Co je to za jehličnan - tůje, cypřiš?, 11.8.2017
Taková nějaká podobná je moje Thuja occidentalis "Sunkist".      Lída
Likvidace vrby bez mechanizace, 11.8.2017
Tak proč jste ji tam nechal vyrůst, když ji teď likvidujete? Jinak postřikem Roundapem na neořezané listy by se zlikvidovat měla - čím víc postříkaných listů, tím dřív zajde.           Lída
Zničené pupeny, 10.8.2017
Tazatel psal, že pupen vyrašil, ale že vypadal jako užraný nebo zlomený, a to neudělá houbová choroba, pane majore.           Lída
Zničené pupeny, 10.8.2017
Herbicid by vám zlikvidoval celý stromek, nevylomil by výhon (pupen). Vím, že táta, když rouboval a na roubu mu obzvlášť záleželo, přivázal k roubované větvi klacík o něco delší než roub tak, aby z roubu nově vyrostlý výhonek byl po nějakou dobu... celý příspěvek >
Identifikace rostliy, 9.8.2017
Ještě se musím omluvit p.Josefovi, že jsem o protěži zapochybovala  , ale první mne napadla klasická alpská, a ta to není...      Lída
Identifikace rostliy, 9.8.2017 Obsahuje fotku
Anebo možná spíš ještě protěž, ale bažinná... L.
Identifikace rostliy, 9.8.2017 Obsahuje fotku
Spíš bych tipla plesnivku - Anaphalis...           Lída
Zvädnutá dracena, 8.8.2017
Mohla být "načnutá" už z toho Hornbachu, tam jsou prodejci, ne zahradníci. Pokud kořeny při přesazování přeschnou, tak při následné, i malé zálivce zákonitě uhnijí, protože už nejsou schopné vodu... celý příspěvek >
Javor - zasychani listu, 8.8.2017
Nemusí to být zálivkou, vadí jim i suchý vzduch, nejlépe jim je v blízkosti jezírka. nebo alespoň mulč nad kořeny...           Lída
Nechat něbo vybrat, 7.8.2017
Rozhodně nechat, mají ještě úplně zelené natě, ještě v zemi narostou... Hnít by mohly, kdyby měly suchou nať, která by už netáhla vodu. Klidně v zemi ještě 14 dní bez problémů vydrží .           Lída
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika