Příspěvky uživatele - 248.106

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Uschl mi angrešt během týdne, 22.8.2017
U botrytis ale snad listy od krajů hnědnou, ne?  Tady to nevidím...        Lída
Uschl mi angrešt během týdne, 22.8.2017
Zkuste ho ostříhat (stejně to potřebuje) tak, aby na nových výhonech zůstally 2-4 pupeny, poslední směřující ven z korunky. A vystříhat výhony zahušťující korunku. Stejně se to touhle dobou dělá - a třeba se vzchopí.... celý příspěvek >
Vyhrabat jehličí nebo ho ponechat?, 20.8.2017
Asi bych převážnou část jehličí shrábla a prozatím někde uložila, potom bych ho postupně k těm kyselomilným rostlinám přihazovala...          Lída
Svazenka jako zelené hnojení, 20.8.2017
Nenechávám ji tak vysoko vyrůst, takže nedřevnatí, ale dělám to tak, že nohou ji postupně položím jedním směrem na záhon a ostrým rýčem postaveným napříč směru ji rozsekám cca po 10cm pásech, pak se dá v pohodě... celý příspěvek >
Co to je a jak léčit na oleandru, 20.8.2017
U puklice je nutné postřik několikrát po 14ti dnech opakovat. U mne to skončilo likvidací oleandru...           Lída
Identifikace rostliny, 18.8.2017
Pozor, jakmile udělá trs, rozrůstá se podzemními šlahouny do okolních rostlin...
Identifikace rostliny, 18.8.2017
Řetězovka?           Lída
Řez mladé Redhaven, 17.8.2017
Děkuji všem za reakce, nechám tedy řez na dobu květu.     Lída
Řez mladé Redhaven, 16.8.2017
ps - u těch silných v ostrém úhlu bych měla obavy z pozdějšího vylamování větví...   L.
Řez mladé Redhaven, 16.8.2017
A nechal byste pak spíš ty 4 slabší do kříže (se svislou osou svírají úhel cca 45°), nebo ty tři silné (úhel s osou stromku cca 20-25°)? Díky za názor.  Lída
Řez mladé Redhaven, 16.8.2017 Obsahuje fotku
Kamarádka zjara zasadila Redhaven, teď mne požádala o řez (po výsadbě jsem ji seřízla). Protože není moje, raději se tady chci zeptat na názor ostatních. Vyhnala v ostrém úhlu tři hodně silné pruty síly prstu, které již mají nahoře obrost. Kromě toho... celý příspěvek >
Popínavka na kari sítě se zelenou plachtou, 16.8.2017
Nevím, třeba je to jen můj pocit, ale měla bych obavy, aby břečťan svou vahou tu stínící tkaninu nestrhl. Neomotává se, drží se přísavkami...    Lída
Doporučte popínavku, 16.8.2017
Do diskuze můžete najednou vložit tolik fotek, kolik chcete, pokud se přihlásíte . Akébie je pěkná, ale potřebuje dost velký prostor (což by u toho pletiva asi měla). Já ji dala k oblouku a chová se jak "Adéla", je dost nezvladatelná a snaží se... celý příspěvek >
Josta - padli americke?, 15.8.2017
S tím suchem pravdu nemáte, padlí vyhovuje vlhkost (jako většině houbových chorob), jeho tvorbu omezuje sucho a vyšší teploty.  Nevím, jak je keř hustý, určitě by výskyt padlí omezilo i prosvětlení keře, aby mohl proudit vzduch. Ale které je to... celý příspěvek >
Pomozu velmi neskore kultivary jahod, proti zniceniu jarnym mrazom?, 14.8.2017
Proti jarním mrazům většinou stačí nakrýt bílou netkanou textilií.      Lída
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika