Příspěvky uživatele - 248.106

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdy budou první plody?, 27.10.2015
Počítejte raději těch 5 let a modlete se, aby ta vojetá meruňka ještě 4 sezóny plodila.
Ujme se ještě nově zasetý trávník?, 27.10.2015
Pokud víte, že bude mírná zima, tak se trávník zasít dá. Lepší ale je, mimo sezónu pro výsevy trávníku, zakládat trávník položením hotového travního koberce.
Vánoční hvězda, 27.10.2015 Obsahuje fotku
Ano, patří do rodu Pryšec (Euphorbia) a to jsou víceméně olistěné sukulenty. V případě sucha shodí listy, ale nevadí to, pokud ji nepěstujete jako pokojovku. Více i na wikipedii, kde je to pěstování i ostatní popsáno lépe...
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 27.10.2015 Obsahuje fotku
Když se chce, vždy se najde nějaká "moucha". Například proč dámský rýč není růžový.
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 27.10.2015 Obsahuje fotku
M.A.T je z tenkého materiálu s tlustým komaxitovým lakem. Prima od NohelGarden má nevhodné dřevo a nevhodnou technologii nýtování. Nepřiměřená síla nebyla používána - vztaženo k práci která je po rýči vyžadována. Nekupoval jsem to přeci dětem na... celý příspěvek >
Trnky a šípky, 26.10.2015
To záleží, co chcete dělat s těmi plody. Šípky se nejlépe suší, dokud jsou tvrdé/pevné. Na marmeládu jsou nejlepší přemrzlé, ale i na to v dnešní době funguje jednoduchá pomůcka zvaná mrazák. Jednak víte přesně, že kritické zmrznutí a rozmražení... celý příspěvek >
Kdy budou první plody?, 26.10.2015
jj moje nepozornost. Tam to nezávisí na odrůdě, ale na řezu pro založení korunky. Pokud oddálíte plodnost pro založení větší korunky, pak máte úrodu sice později, ale o poznání větší. Jak píšou ostatní nejprve miska, pak košík a pak i zeleninová... celý příspěvek >
Vánoční hvězda, 26.10.2015
S ochlazením musíte omezit zálivku. Zasychání okrajů listů většinou značí dlouhodobé přemokření v jehož důsledku odumírá část kořenového systému. A pak paradoxně, čím více zaléváte, tím více okraje listů zasychají a rostlina chřadne. Přitom jako... celý příspěvek >
Kaštan jedlý, 26.10.2015
Taky mne to zarazilo, protože jsem se zatím setkal jen s tím, že velkoplodé odrůdy byly očkované na semenáč drobnoplodého méně vzrůstného kaštanu jedlého. Hlavně se tak děje i z důvodu, že očkovanci dříve přicházejí do plodnosti. Ad ořešák -... celý příspěvek >
Kdy budou první plody?, 26.10.2015
... ale to v případě, že na jednoletý semenáč naštěpuje roub z ušlechtilé odrůdy, která je již v plodnosti (není juvenilní).
Kdy budou první plody?, 26.10.2015
Juvenilní růst meruňky je cca 12 let, ale někdy i delší. Spolehlivě bude plodit asi tak až od 15tého roku. Jenže pláňka nemusí mít vůbec použitelné plody. Zatím všechny náhodné semenáče meruňek, se kterými jsem se setkal měly plody drobnější, pecku... celý příspěvek >
Hledíky, 26.10.2015
Při výsevu hledíků je důležité semínka nezasypávat. Já osobně je vysévám tak, že si v únoru připravím truhlík s jemněprosátou zeminou pro výsevy na povrchu (hrubé co mi zůstalo v sítu dám dospod). Zeminu pěkně utlačím a pak truhlíček položím do misky... celý příspěvek >
Máta bílý povlak, 26.10.2015
Já bych to neřešil. Na zimu se stejně rostlina máty vystřhává na strniště tesně nad zemí, takže padlí na listech a nějaké zakuklené potvůrky na spodku skončí i s tím ostříhaným v kompostu. Pokud ty breberky byly užitečné, měly si najít lepší místo =... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 26.10.2015
no nevím co doporučuje ortoped, ale určitě nekupujte obyčený rýč značky M.A.T a Prima. MAT_láka manželka loni ohnula a letos jsem jí tedy koupil v OBI rýč Prima. Zítra pojedu vrcet třetí zlomený. Jenoznačně je to nevhodná volba materiálu a... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 26.10.2015
nepopírá nic. Současná velikost M je pro osoby s výškou od 160 do 170 cm, L pro osoby s výškou od 170 do 180 cm. Pán má nad 180 cm a bude si muset zvyknout, že mu bude cca o 3 cm kratší...
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika