Příspěvky uživatele - 182.227

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Třešeň výsadba, zástřih léto, 12.8.2019
Dle fota, byla tam ještě modrá návěska. Možná je tam důležitý údaj a to podnož. P
Jabloň - zdroj ovoce a zdroj stínu, 8.8.2019
Možná i pro jiné, kteří shánějí vzrostlé stromy. Už jsem to kdysi psal. Dříve platil předpis, že ovocné stromky se mohly prodávat nejvýše s dvouletou korunkou. Starší se musely zlikviovat. Ti, co tvořili toto nařízení, zase tak padlí na hlavu nebyli.... celý příspěvek >
Netřesk - co je to za škůdce?, 8.8.2019
Pane Josefe, máte spíše pravdu. Hlavně, že na šruchu se dívám každý den. P
Stromky - jak daleko od sebe, 7.8.2019
Označení zákrsek značí jak je vysoko založená korunka. Nic víc. Proč by to mělo znamenat neodbornost prodejce. P
Pečetní vosk, 6.8.2019
Ve friťáku se smaží při 180. Opatrně v kastrůlku by to šlo taky. P
Netřesk - co je to za škůdce?, 6.8.2019
Šrucha zelná. Ten popis škůdce je hezký. Je vidět, že češtinu máme nastavenou každý jinak. P
Co jsem zničil plísní, 3.8.2019
Kuprikolem se nesmí stříkat broskvoně již s listem. Ty po postřiku opadají. Stříkají se pouze ještě neolistěné. Brzy z jara. Anebo pozdě na podzim. To už opad listů nevadí. P
Čo to je zo slivkami?, 3.8.2019
Mě by spíše zajímalo, jak vypadal stromek, když jste ho sázel na podzim 2018. Jestli vypadal stejně, což předpokládám, prodali Vám starý, z dřívějšího roku neprodaný stromek. Takový mívá kořeny mizerné a není divu, že uschnul. Letos asi neměl... celý příspěvek >
Kalipso, 31.7.2019
Kalipso jsem už otrhal snad před deseti dny, možná i dřív. P
Pomoc s určením rostlin, 31.7.2019
Čtu čím dál hůř.
Pomoc s určením rostlin, 31.7.2019
Zakrsá keria? To těžko.
Jak levně zvelebit velikou a nudnou zahradu, 29.7.2019
Rozdělit 5000 m2 na jednotlivé sekce, zvelebovat je o víkendech a pak se procházet, číst knížku, poslouchat ptáčky,,,, jde to. Mít manžela, který to udělá. Ale ten, kdo to bude dělat, že by měl po celodenní dřině chuť poslouchat ptáčky? Taková plocha... celý příspěvek >
Do jaké výšky dorůstá thuja Smaragd?, 29.7.2019 Obsahuje fotku
Jsou tu tak patnáct let, možná víc a už moc nerostou. Posledí roky se mi zdají stále stejné. 
Kapková závlaha, nebo průsaková hadice?, 29.7.2019
Regulovatelný kapkovač z odkazu Marka TT je pevný na hadici. Lepší je na hadičce. Mívají ho taky. Můžete si ho dát pak i dále od rozvodné hadice, protože v místě připojení bude přemáčeno, jinde sucho. Doporučil bych Vám ke zvážení i trochu jiné... celý příspěvek >
Kapková závlaha, nebo průsaková hadice?, 28.7.2019
Pro Vaše potřeby zkuste systém Agrotherm mikrozávlahy rotační tryska stačí oranžová, max zelená. Je to profi. P
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika