Příspěvky uživatele - 178.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Geotextilie na skalku ano ci ne?, 11.6.2015
Jéé, ono se mi to připojilo blbě, je to reakce na pana S.P., CH.
Geotextilie na skalku ano ci ne?, 11.6.2015
To o čem mluvíte, jde možná v zelenině, ne na hektarovém pozemku s květinovými záhony a ne ve skalce. Práce se nebojím, celý den nedělám nic jiného, jsem zahradnice
Geotextilie na skalku ano ci ne?, 11.6.2015
To jste ale asi nezakládal zahradu na zanedbané louce U nás se totální herbicidy použili xkrát, přes to 10let od založení zahrady s pýrem a přesličkou bojuju... vyhrávají ti dvaO náletech z okolí nemluvě. Lehko se pleje, když jste v zástavbě... celý příspěvek >
Prosím o identifikaci keříku a kytek, 10.6.2015
Lído, omlouvám se, ale v kytce jste se zmýlila, asi jste si nevšimla listů. Dovolím si opravit, je to kopretina řimbaba (tanacetum coccineum) Konvalinka
Identifikace kvítí?, 8.6.2015
Jestli tam někdy byla fuchsie, tak s tou je amen a máte tam jen luxusní, opečovávaný plevel
Geotextilie na skalku ano ci ne?, 8.6.2015
Půda před založením záhonu(jakéhokoliv)se nejdříve pečlivě postříká totálním herbicidem proti plevelům, proti vytrvalým, jako je třeba ten pýr, i dvakrát, třikrát za sebou. Geotextilie se nedává, stejně se vám tam budou uchytávat plevely náletové a... celý příspěvek >
Neznámá rostlina, 8.6.2015
Vrbovka, možná malokvětá, ale tím už si jistá nejsem. Mám ji kolem jezera... nedobrovolně
Vápnīk, 6.6.2015
U nás je půda jílovitá, písek vůbec, spíš samé kamení. Ale možná na tom, co píšete něco bude... část těch našich,,kopečků", jsme naváželi půdou z jiné části kraje, kde je půda písčitá, jak píšete. Nepamatuju si která je ta naše a která je ta... celý příspěvek >
Rybičky v jezírku umírají, 5.6.2015
Nejsem odborník na ryby ani jezírka, jezero máme, ale velké, s přírodním přítokem i odtokem, takže provzdušňování a čištění vůbec neřeším. U vašeho, jelikož je malé a na slunci, bych tipnula, že se voda přehřívá a tím i rapidně klesá kyslík a ani... celý příspěvek >
Vápnīk, 5.6.2015
Trávník se seká, tam s přesličkou problém nemám, či jen minimální, jde mi o záhony květin - nějak ji vypudit odsud. Psala jsem, že samozřejmě nemíním přidávat vápník k rododendronům a tu mi došlo: to je snad jediné místo, kde neroste! Máte s tím... celý příspěvek >
Vápnīk, 5.6.2015
Nikdo neví?
Vápnīk, 4.6.2015
Přidám se k dotazu s dovolením, když už se to tu řeší. Pozemek se mi postupně zamořuje přesličkou, prorůstají mi doslova celá květinová rabata. Zkoušela jsem ťupat štětečkem špičky Garlonem - práce šílená, ale ani po několika aplikacích to nepomohlo... celý příspěvek >
Poškozený ořešák (Mars). Co s ním?, 1.6.2015
Nejsilnější větev... píšu to jak hotentot, ale jsem si to opravila, aby to bylo srozumitelnější a nevšimla si, že ne všechno
Poškozený ořešák (Mars). Co s ním?, 1.6.2015
Nejsem sadař-ovocnář, ale já bych vybrala jednu nejsilnější větví z těch hornějších, těsně pod tím, jak se trochu kroutí. Zbytek vylámala, původní kmen uřízla a táhnula nový špičák z této větve. V průběhu roku vyštipovala rašící boční. Po dosáhnutí... celý příspěvek >
Pomoc pri identifikaci rostliny, 30.5.2015
Zkuste hledat mezi pepřinci (peperomia) připadne mi..
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika