Příspěvky uživatele - 178.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za plevel a jak ho ničit?, 17.5.2015
Ale ano je taky jsem ho nechala rozrůstat. jenže najednou je plná šotolinová cesta a dokonce se rozrostl na opačné straně zahrady, kde ani nevím, jak se tam dostal. Vytlačuje mi dobromysl(tu nízkou) a cpe se dál a dál, potvora Konvalinka
Co je to za plevel a jak ho ničit?, 16.5.2015
Souhlasím s p.Josefem, taky mi už zaneřádil kus zahrady Konvalinka
Vistárie, 16.5.2015
Vistárie se má stříhat hodně, taky ji celkem hodně stříhám, ale úplně bych to nepřeháněla, to co poslala zadavatelka, se mi zdá už moc. Mluvím ze zkušenosti, kdy takhle začali stříhat vistárii mí sousedé v ulici a pa cca 5 letech takového střihu,... celý příspěvek >
Trvalka, 10.5.2015
Paní Marie myslíte? Podle čeho? Já věděla jen, že rozchodník, ale který, už jsem hledala. Konvalinka
Trvalka, 10.5.2015
Je to spíše skalnička, ale trvalka samozřejmě taky. Je to rozchodník (sedum tricolor).  Konvalinka
Rostliny z okolí Antroposu, 10.5.2015
Pane Josefe, není to spíš gleditsia, než wistárie? Konvalinka
Mladý habrovy plot, odpleveleni, 9.5.2015
Namulčovat posekanou trávu nestačí věřte, že to po celé zahradě dělám léta bez úspěchu. Jinak také používám Targu. Ovšem zrovna kolem habrového plotu ne, ten má z jedné strany trávník, z druhé louku. Habry jsem sadila do textilky, respective jsem z... celý příspěvek >
Moruše - hledám jakékoliv informace, 8.5.2015
Bohužel v okolí Šumperka nejsme, v okolí Veselí nad Moravou. Jeden velmi vzrostlý strom tady jedni sousedé vloni skáceli, byla jsem hodně naštvaná. Vím ještě o čtyřech menších, tady kousek od nás. Nevím, jak se množí, ale nikdy nikde jsem žádný... celý příspěvek >
Název stromu, 7.5.2015
Všichni mají pravdu, ruj je velice pěkná, co by jiní za ni dali... Snáší poměrně radikální zmlazení a obráží dobře, klidně ji příští brzké jaro o polovinu seřízněte.
Hromadný úhyn mačiatok, 7.5.2015
Petře, zdravím Vás Tak já tyhle zkušenosti s kočkama nemám. Měli jsme a máme v rodinách vždy několik koček a kocourů, ale nikdy se nám nestalo, že by kocour zabil koťata. Myslím, že jsou to spíš vesnické bajky o kočkách jako strašných šelmách.... celý příspěvek >
Mochyně peruánská, 29.4.2015
Mochyni jsem pěstovala do doby, než jsem se z ní poblila a od té doby ji nemusím Ale problém s ní nebyl, jen je třeba vysévat nejlíp hned po novém roce, protože klíčí dlouho a roste pomalu. Venku po zmrzlých mužích na záhonu, už to bylo dobré, to už... celý příspěvek >
Přemnožení červi asi Hlísti, 29.4.2015
Prosím Vás, co to je ti vaši hlísti? Tedy hlísti sotva, ale myslíte tím žížaly, nebo co? Hoďte fotku
Motouz zahradní, 28.4.2015
Z toho důvodu(abych nemusela vymotávat) používám pořád sisalový. Může mne trefit, když mi tchýně chce pomoct a najdu v zahradě vysazenou okurku hadovku, zatlučené sloupky, hezky vypletené umělohmotným motouzem
Prosím o pomoc s určením rostliny, 28.4.2015
Pane Josefe myslím, že je to calycynum. Letošní zimu mi poprvé všechna nezmrzla až k zemi, ta co byla chráněná pod jedlema zůstala zelená 30cm. Konvalinka
Yucca. Na jednom kmínku žloutnou listy, 24.4.2015
Aha, ale ne asi kůry, ale zátěru kmínku. Ještě zkuste zmáčknout kmínek dole, těsně u zeminy, jestli tam není změklý, jestli vám nepruží pod rukou...
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika