Příspěvky uživatele - 216.69

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prosím o radu - VARI?, 5.8.2014
Za tento krám jsou 5000,-Kč vyhozené peníze. Největší hodnotu získal názvem Vari a hned ji ztratil. Nebrat.
Proč by se měly používat rukavice při práci s motorovou pilou?, 5.8.2014
Ruka v umaštěné rukavici nedrží oblouk tak jistě a nepoznáte únavové zvětšení mezery ruka oblouk. Bez funkční brzdy a s kdovíjakou pilou neumětel dopadl ještě dobře.
Proč by se měly používat rukavice při práci s motorovou pilou?, 5.8.2014
Také by mě zajímalo, jak si někdo sám dokázal uřezat pilou prst. Kolik toho musel dělat špatně, nějaký trubka, který pilu držel za lištu a startoval. Takovým nepomůže ani rytířská zbroj. Úraz začíná v hlavě. Hlava rozhodne o práci, kterou nezvládne.... celý příspěvek >
Honda GSV 190 nedrží volnobeh, 4.8.2014
Já kupuju 95 benzín a až před skončením práce cvrknu do nádrže trochu stabilizátoru. Velfobin je jenom na jímání vody a nerozpouští biousazeniny.
Honda GSV 190 nedrží volnobeh, 4.8.2014
V záruce do karburátoru nezasahujte. Bez servisu se obejdete, když dáte do nádrže stabilizátor a necháte motor tak 5 minut běžet na volnoběh a necháte den působit. Problém nemusí být vysloveně ve starém benzínu, třeba nemáte jen správně seřízený... celý příspěvek >
Honda GSV 190 nedrží volnobeh, 4.8.2014
Na takové problémy s odvětráním a dýcháním klikové skříně by Honda nedoporučovala stabilizátor. Zalepená tryska je barvy žlutohnědé. Hlavní je, že by příčina problémů byla u všech stejná a všem by dýchání do sání dělalo problémy. Je spousta motorů,... celý příspěvek >
Honda GSV 190 nedrží volnobeh, 4.8.2014
Ještě k GSV má stejný vzduchový filtr, jako GCV papír harmonika, jako u aut. Princip provozu a odstavení je stejný, GSV má předpokládanou delší životnost.
Honda GSV 190 nedrží volnobeh, 4.8.2014
Stabilizátor doporučuje Honda do svých motorů a ví proč. Že se nějaký mechanik po letech domnívá, že problémy jsou způsobeny vzduchovým filtrem je pro mě placebo. Je škoda, že se nenaučil víc. Ze vzduchu se pryskyřice a lepivé úsady nevytvoří. GCV... celý příspěvek >
Chlor ve vodě ano či ne, 3.8.2014
Dík mistře Josefe, zmátla mě jak umí šplhat a převážně zelenou barvou, je prý vzácná.
Chlor ve vodě ano či ne, 3.8.2014 Obsahuje fotku
Měl bych dotaz na mistry přes obojživelníky. Jaký druh žáby nám čistí okolí bazénu? Od té doby neznáme hmyz ve vodě a kolem. Už povyrostla, do vody nejde, nebo se před námi stydí ;-). Voda s ionizátorem super stav, chlór nedáváme, žabce se očividně u... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 27.7.2014
A copak jste u nich reklamoval? Běžné opotřebení a chyba obsluhy t.j. celá sedmiletá záruka a že jsem nechodil na posezónní prohlídky tak se mohlo předejít zaseknutí převodky na křováku. Každá prohlídka vždycky co si našli svíčku filtr těsnění cosi v... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 27.7.2014
No ve značkové speciálce taky hledají kde obsluha udělala chybu a zadření motoru neuznají. Akorát by měli s tou sedmiletou zárukou míň tlačit na pilu když lámou zákazníka, aby věděl, že si ji zaplatí v servisních prohlídkách po roku. Jak vynechá tak... celý příspěvek >
Stihl 041, 26.7.2014
Elektronická náhrada mechanického kontaktu stojí kolem 320 Kč. Kdyby jste ještě opravoval.
Mořská sůl do bazenu - zkušenosti, 24.7.2014
No já vím, že nasypat sůl do bazénu, který není na sůl dělaný je blbost. Ze soli se musí vytvořit solinátorem chlór a ten dezinfikuje vodu. Sůl je velmi agresívní, koroze naruší i nerez. No co budeme mlátit prázdnou slámu osolte vodu.
Mořská sůl do bazenu - zkušenosti, 24.7.2014
Tohle je od začátku špatná úvaha. Bazén na sůl musí být vybaven. Nerez na sůl nestačí mrkněte na titanové. Vodu se solí vyšplouchají děcka všude, fólie není na pořád.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika