Příspěvky uživatele - 176.214

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kaštan jedlý, 1.10.2012 Obsahuje fotku
Mě dva stromy ze čtyřech zaplodily již letos - čtvrtý rok od výsadby.
Kaštan jedlý, 30.9.2012
Kaštanovníky (semenáče) plodí dříve než po 15 letech. Ale jsou to ještě malé stromy, takže první úrody nejsou velké.
Sloupovitá meruňka, 19.9.2012
Podle mě žádné sloupovité meruňky, které by tento charakter růstu měly v genech, tak jako jabloně neexistují. Prodejci se naší vyjít zákazníkům maximálně vztříc (a taky vydělat), proto se občas v katalozích objevují různé sloupovité druhy ovoce.... celý příspěvek >
Slivoň neznámá?, 4.9.2012
Opravdu to připomíná semenáč nějaké japonské slivoně - blumy. Já jsem zasadil dvě pecky z plodů koupených v obchodě, stromky zatím neplodily, takže plody nemohu posoudit. Listy těchto mých semenáčů jsou podobné na mirobalán, jen jsou protáhlejší. Na... celý příspěvek >
Aprimira, 3.9.2012
Ale vypadá nádherně. Krásný stomek a úroda! HONZA
TopTaste?, 29.8.2012
Díval jsem se do análů a Toptasti byly vysazeny už na jaře 2011, takže jsou už v zemí 2. vegetační sezónu. No letíto.
TopTaste?, 28.8.2012
Tak abych přišel i se svým idilickým příběhem do mlejna, tak moji dva Toptasti po loňské výsadbě letos na jaře simulovaly totální úhyn. Měl jsem v úmyslu je vykopat, protože takové suché kolky prostě obživnout nemůžou. Už když jsem je v Ökoplatu... celý příspěvek >
Zelena rengloda, 21.8.2012
Někde jsem četl, že jsou dva klony zelené renglódy. Jedna je menší a druhá větší. Mohl by to být váš případ.
Co je to za slivon?, 17.8.2012
Děkuji všem za rady. Myslel jsem si, že by to snad mohla bý nějaká z Čačanských pološvestek. Lepotica - tu jsem nedávno viděl, a má úplně jiný tvar plodu a je větší, Najbolija mi také tvarem moc neodpovídá, podle obrázků jsem si myslel, že by to... celý příspěvek >
Co je to za slivon?, 16.8.2012
Že by nikdo neměl ani tip? Ani takoví odborníci jako pan Vysloužil nebo Petr z Pardubic?
Druh meruňky, 16.8.2012
Prohlédl jsem si fotografie a tak musím dát za pravdu i Mimmovi. Ten Bergeron by to moh být nejspíš.
Co je to za slivon?, 15.8.2012 Obsahuje fotku
Dovolím si využít toto vlákno se svým dotazem na určení odrůdy švestky - pološvestky? Stromek byl zakoupen v zahradnictví asi před deseti lety. Plody se už dají nyní (15.8., JM) jíst, ale nejsou ještě příliš sladké, odhaduji že budou zralé na konci... celý příspěvek >
Krasava, 14.8.2012
Davide, ta Fidelia bude asi fak jedna z nejlepších bělomasých. Našel jsem si co je zač a taky ji chválí: ´Fidelia´ Bělomasá odrůda broskvoně s jemně ojíněnou pokožkou a dobou zrání 12 dnů po RH. Průměrná hmotnost plodu 150 g. Dužnina bílo... celý příspěvek >
Broskvoň Modřinka, 14.8.2012
Je to stromek dva roky starý, takže je malý. Jsem rád, že mi v zimně nezmrzla a na jaře neuschla. Žádný bujný růst jsem zatím nepozoroval. Možná kdyby byla na nějaké bujněji rostoucí podnoži, tak by víc narostla?
Broskvoň Modřinka, 13.8.2012 Obsahuje fotku
Petře, jsem na tom stejně jako ty. Také letos první dva plody. Modřinka byla výborná, velmi sladká šťavnatá. Ještě si napěstuji alespoň jeden strom. Na plodech se mi líbí, že nejsou tolik plstnaté jako některé jiné broskve. Víc neporadím, snad jen... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika