Příspěvky uživatele - 176.214

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nezabúdli ste na sýkorky?, 11.12.2012
To je opravdu náhoda, že se vám jej zase podařilo vyfotit. Asi to nebude tak vzácný jev ty bílá pírka u ptáků. Nedávno jsem viděl film o Černobylu a přírodě v postižené oblasti, a takové bílé peříčka byly celkem běžné u tamních vlaštovek. Pokud si... celý příspěvek >
Rezistentna odroda broskyne?, 8.12.2012 Obsahuje fotku
Petře, pravdu díž. Naprosto s tebou souhlasím ohledně vychutnávání prvního ovoce všecho druhu. Snad alespoň obrázek Redwinu, jako vzpomínka na loňskou úrodu, potěší v těchto chmurných zimních časech. Foceno 4. července 2011.
Nezabúdli ste na sýkorky?, 8.12.2012 Obsahuje fotku
Už je to tady! Děda Mráz se přišel podívat i do České republiky a vypadá to, že se tu nějaký čas pobude. Postupně si zvykáme na bílý výhled z oken našich vytopených domovů a i kosové postupně přepeřují do zimního zbarvení. P.S. Omluvte zhoršenou... celý příspěvek >
Rezistentna odroda broskyne?, 7.12.2012
Taky bych Amsdenovu rád měl, ale když jsem se po ní ptal, tak mi jeden broskví znalý člověk řekl: Proč zrovna chci tuto starou odrůdu, vždyť novější odrůda Krasava je lepší než Amsdenova? Tak mám nyní Krasavu. Snad se příští rok dočkám plodu.... celý příspěvek >
Poznáte dub?, 30.11.2012
Je to dub červený. U semenáčků jsou listy méně vykrajované než u větších stromů.
Proč nesedí na hřadle?, 29.11.2012
Asi jsou zvyklé spávat nízko nad zemí z boudy. Tady je každá rada drahá. Je potřeba je to naučit - posadit je párkrát na hřady.
Slivoň President, 29.11.2012
Prezidente, Prezidente! Já se těšil celý rok, na podzim však přišel šok. Sotva jednu blumu sladkou, uchránil jsem před pilatkou. Není to však chyba moje, že pak přišla monilie. A tak čekám napřesrok, protože jsem ekolog!
Vylupování fazolí, 28.11.2012
Ano, taky to tak dělám. Lusky v pytli pošlapu apárkrát pytlem uhodím o zem. Pak sesypu do kyble, několikrát zatřesu, aby těžšší fazulky propadly dolů. Suché lusky svrchu vyhodím a fazule ve větru přečistím přesypáváním do druhého kyble.
Břečťan jako příčina?, 23.11.2012
Břečťanem možná za odumření smrku mohl zapříčinit, ale exitují i jiné možnosti (např. napadení václavkou). Břečťan také mohl přispět k odumření stromu tím, že odebíral smrku část vody z půdy. Pouhé zaškrcení kveme břečťanem by asi smrk nezahubilo.
Sova loví kočku?, 23.11.2012
Já bych tomu věřil. Výr je určitě schopen kočku ulovit. Údajně byly nalezeny v blízkosti výřích hnízd i zbytky menších plemen psů. Pokud se konkrétní výr naučí lovit kočky, tak to může být důvod jejich úbytku v některých lokalitách. Výrů v poslední... celý příspěvek >
Jak donutit slepici, aby sedla, 22.11.2012
Mě dobře nasedaly wiandotky. Jedinou nevýhodou je, že jsou menší, takže se pod ně nevleze tolik vajec. Jinak kvočna je velká výhoda, nemusíte se o kuřata skoro vůbec starat, kvočna si je ohlídá, zahřeje když je chladno. Jen krmení a vodu musíte každý... celý příspěvek >
Boscova lahvice, 22.11.2012
Pane Rostislaviku, rád si Vaše příspěvky přečtu, ptoto mě vadí, když někdo jako pan Macháč takovýmto "kousavým" způsobem reaguje. Pro Pana Macháče: Nejde mi vůbec o obsah, ale o formu příspěvků. Pokud s někým nesouhlasím, tak se to dá napsat i... celý příspěvek >
Vychovny rez - ceresna, 9.11.2012
Mě se tam těch kosterních větví zdá moc. Představte si až všechny ztloustnou, tak vytvoří jeden přeslen - vyšší ryziko rozlomení. Jednu větvičku bych ještě vystřihl. Termjnál bych zastřihl ve výšce, kde bych chtěl další "parto" větví. podpoří se... celý příspěvek >
Kvas Oskeruše, 8.11.2012
Tak dnes už mám kvas vypálený. Nakonec to dobře dopadlo. Zase jsem se poučil, jak důležité je dát do sudu dost vody, protože na vrchu, kde byl kvas moc suchý, se mi zřejmě začalo objevovat octové kvašení, tak jsem to sebral a dal pryč. Na kvalitě to... celý příspěvek >
Určení květiny, 6.11.2012
Ještě mě napadá Clivia.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika