Příspěvky uživatele - 64.174

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Voda v bazénu, 22.6.2009
Dobrý den, je to tak. Měli jsme ph nad 8,6, dál nemá testr stupnici, a do 30 m3 jsem nalila 2,5 l kyseliny chlorovodíkové (solné) a za 20min je to ok. Kyselinu sírovou, bych tedy nelila!! Pokud někdo máte zkušenosti s vytápěním krytého venkovního... celý příspěvek >
Stenson 5200, 10.2.2009
Dobrý den Petr dělám v lese a pily tohoto tipu my tam čas od času lidi nosej jestly bych jim neřekl co s tím je. Když jsem dělal papíry na motorovou pilu tak nás školící technik upozorňoval na mot. pily těchto a podobných neznámých značek abychom se... celý příspěvek >
neplodící ořešák, 11.12.2008
Otloukání stromů za účelem urychlení plodnosti je pro ořešáky škodlivé. Je možné, že poškozený strom má snahu zachovat si potomstvo a začne plodit. Vidíme to někdy i v přírodě např. v lese vydíte smrk, který nápadně bohatě kvete, nebo má příliš mnoho... celý příspěvek >
neplodící ořešák, 11.12.2008
Překvapuje mě, že Vám odrůda ořešáku Mars občas namrzne. Z celého sortimentu množených ořešáků  (roubováním),  je právě Mars jako jediná odrůda později rašící a tím uniká po narašení pozdním jarním mrazům. I když jste koupil stromek jako... celý příspěvek >
Kdy a jak na redukční řez?, 11.12.2008
Nejvhodnější termín řezu ořešáků je po narašení, když nové přírůstky (letorosty) mají délku 5 až 10 cm. To znamená, když se ořešák začne zelenat. Bývá to v druhé polovině dubna, až v první polovině května. Rašení je ovlivněno časností jara, polohou... celý příspěvek >
Vyrábí se el. rotavátor?, 27.4.2008
V obchodnim domě OBI jsem viděl 2 typy el.rotavátorů, ceny cca 2000kč, a 2800kč, ten dražší se zdá festovější.V Rakousku jsem již před časem viděl el.rotavátor zn.GARDENA, cenu nepamatuji-byla do 200eur, ale "mašina".J.
Pilatka svestkova, 29.8.2007
Stromky krásně kvetly (jak švestky, ryngle...), ale úroda mizivá. Pak mám na jednom setkání zahrádkářů poradil přítel Matejsek z Vršovky u Nového Města nad Metují, že máme aplikovat postřik v době před odkvětem - v té době se používal Zolone,... celý příspěvek >
Canna, 31.3.2007
Prosím prosím a kdy ji můžu šoupnout na záhonek? Můžu už tedˇ? Díky.
Rozměry kořenového systému stromů, 27.3.2007
Ještě jedna otázka, prosím. Na většině pozemku, tam kde  není opěrná zeď je asi 1 - 1,2m pod zemí v metrových rozestupech natažena plastová hadice pro vytápění domu tepelným čerpadlem. Když jsme se pro toto vytápění rozhodovali, byli jsme... celý příspěvek >
Rozměry kořenového systému stromů, 25.3.2007
To o přibližně stejné šířce koruny a kořenů palatí třeba i v případě tůje? Když se uvádí, že je 6m vysoká, ale jen 1,5m široká. Nechci z nich živý plot, jen jednotlivé solitery. Děkuji. Blanka
Rozměry kořenového systému stromů, 24.3.2007
Děkuji všem za poskytnuté rady a i za rady budoucí. Myslíte tedy, že stromy normální velikosti (smrk, bříza) stačí dát 1,5m od opěrné zdi? A zakrslé formy a stromy do 2m výšky i blíž? Na pozemku je naveženo cca 30cm zeminy a pod tím je tvrdý... celý příspěvek >
Chamaecyparis lawsoniana columnaris, 23.3.2007
dnes jsem je viděla v hornbachu asi za 77 kc asi metrové
Rozměry kořenového systému stromů, 23.3.2007
Dobrý den, zakládám zahradu u novostavby a asi 40m plotu je nad 2m vysokou opěrnou zdí. Potřebovala bych vědět jak hluboce a široce koření různé stromy a keře, abych mohla vybrat takové, které by nepoškodily opěrnou zeď. Neví někdo, prosím, kde... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika