Canna



host - 64.174 (?)
31.3.2007 22:26
Prosím prosím a kdy ji můžu šoupnout na záhonek? Můžu už tedˇ? Díky.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Stránky: 1,  2   
host - 86.39 (?), 14.7.2006 11:46, zobrazeno: 19715x

Mám doma cannu!!! vykvetla a já nevim jestli jí mám květy odsřihnout a nebo se to nesmí!!!!nevim ani jestli jí chovám na správném místě!!!! Poradí mi někdo!!

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Basík - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (90), 15.7.2006 22:29

Odkvetlý květ nízko odstřihněte. Jednak ruší a také by se tvorbou semen vyčerpávala. Jinak žádá teplé chráněné místo a vydatně přihnojovat.

Dosna Lucifer
Dosna Lucifer
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 4.49 (?), 5.10.2006 13:00
Dobrý den, na jaře jsem dostala Cannu, krásně kvetla, rozrostla se a teď nevím co s ní. Musí se ostříhata zimovat?,nebo ji mohu nechat dál růst na chodbě?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
krtonoška - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (56), 22.10.2006 20:35

Mám na zahradě krásný záhonek podél garáže z těchto velkolistých květin a nechávám je i kvést, až nyní jsem ostříhal všechny květy. stonky s listy na začátku zasychání ustříhnu, ponechám zbytky rostlin pár dní na místě a až se zatáhnou vydoluji hlízy ze země a hurá do sklepa na odpočinek. Na jaře po zmrzlíkách do země na záhonek....... a tak dokola....jednoduchá recept na bohoté olistění a kvetení..

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 64.174 (?), 31.3.2007 22:26
Prosím prosím a kdy ji můžu šoupnout na záhonek? Můžu už tedˇ? Díky.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
krtonoška - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (56), 3.4.2007 17:52

Být Vámi tak zatím počkám, já sám je mám ještě ve sklepě. V loni jsem se trochu napálil a dal milé canny na slunné místečko před mrazíkama, ale ejha, mrazík přišel, vypíchaný kany pokosil a mě potom těško znova obrazili a především pozdě na podzim kvetli...Radím počkejte....já zkusím narychlit koncem dubna v substrátu a po Svatavě a třech zmrzlících vyhodím na záhonek.

Indie je indie.......

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 161.91 (?), 17.4.2007 1:00
Na záhon je ještě nedávám.Taky radši počkám až na začátek května.Letos je už brzo sluníčko a láká to všechno zasadit.Ale zmrzlí mužíci mají něco do sebe.(13,14,15květen)
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 141.29 (?), 18.7.2008 13:13

Já jsem hlízu zasadila až začátkam května a ještě nevylezlo nic.To už mám asi po kráse, že?Loni jsem koupila hlízu, ale vykvetla také dost pozdě a byla dost malá.Je potřeba ji hnojit?Eva

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Daniela. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1262) - 204.208 (?), 18.7.2008 13:39

Canna má ráda hodně sluníčka a tepla. Kvete od července až do podzimu - do prvních nočních mrazíků.  To, že nevykvetla hned začátkem července není žádné neštěstí. Asi by potřebovala přihnojit a pokud je teplo, tak vydatnou zálivku.  Buďte trpělivá.  Zdravím - Daniela.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 166.34 (?), 27.3.2009 11:35

Dobrý den cannu mam taky kvetla mi velmi bohatě na slunném místě ve větším květináči, odkvetlé květy odstřihuji, poradila mi dobrá známá.At se vám daří v pěstování.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Traverzy IPE5.6.2024
Traverzy IPE2.6.2024
Traverzy IPE2.6.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?1.6.2024
Kouří do místnosti29.5.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.5.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika