Příspěvky uživatele - 91.21

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rouby - termín odběru, 21.11.2008
Zajímalo by mne spíš jak správně uchovat rouby třešní řezané v prosinci.Loni mě rouby ožraly myši.Rouby které jsem měl ze Sempry kde je měly jistě odborně uloženy tak v březnu byly značně zcvrklé a uspěšnost byla tak 40%.Někde jsem četl v lednici,... celý příspěvek >
Kysané zelí, 15.11.2008
V žádném případě, dnes na to jdu jako každý rok touto dobou.
Pěstování porku, 9.11.2008
Já jsem pórek nikdy nesklízel, vždy jsem ho měl celou zimu na záhoně a vydržel.Je ale riziko že zamzne a nedostaneteho ven.Ani nevím jak ho skladovat.V současnosti ho nepěstuji.
Okružní pila Hecht 822, 5.11.2008
Hlavně pozor na délku prodlužky někde v příspěvku se psalo o 100m což je nepřípustné.Pozor taky na prodlužky z asie, na těch dojde-li ke zkratu nevyhodí ani 6A jistič
Co to vlastně vyrábím, kompost?, 3.11.2008
Nejlépe jak píše pan Vysloužil, kompostér vyhodit nebo nekupovat, funguje jako nádoba na výrobu siláže-konservuje.Nejlépe je ohrádka z pletiva která zajístí přístup vzduchu, žádný prkna, tvárnice a pod.A když do toho pusíte slepice které to... celý příspěvek >
Kysané zelí, 30.10.2008
Tím jsem se vždy řídil,20 kg zelí-20Lzeláka 50kg na 50l sud avždy to vyšlo.
Skleník ze starých oken, 26.10.2008
Neměl by to být problém.Kolik je oken.jaký mají rozměr?Co je kastlové okno, není to okno bez kytu?
Recept na čalamádu, 18.10.2008
Aby křen nestmavl musí do něj přidat kyselina citronová ale pozor jen tolik aby to nebylo moc kyselý ale v čalamádě to zas moc vadit nebude.
Kysané zelí, 18.10.2008
Zelí lze vykvasit i vlitrové sklenici loni jsem to zkusil a je to dobrý.Hlavně musí být řádně nacpaný ale ne lisovaný.Akorát v tý sklenici trvá déle prokvašení na tu správnou kyselost.Zakvasí během týdne ale potom musí dojít což v soudku je dřív.Čili... celý příspěvek >
Re: Kysane zeli, 30.9.2008
Vyzkoušel jsem loňskou sezonu, ještě teď mám kvalitní zelí, výborný způsob.
kulatý skleník, 26.9.2008
Jaké to má výhody, krom toho že to asi hezky vypadá?
Jaké sklo?, 21.9.2008
Je dobré použít čirá skla a stínit.Když přijde rok s menším slunečním svitem máte vystaráno, ale to poslední roky nebylo, tak si vyberte.
Formy na výrobu zámkové dlažby, 11.9.2008
Docela by mne zajímala cenová kalkulace-1m3 betonu vyrobeného doma a betonu koupeného ve formě dlaždic.
Sova, 10.9.2008
Pěkná fotka, to tam ta sovička byla asi celý den schovaná ne?
Předčasné opadávání plodů - jablek před dozráním, 8.9.2008
Mně letos kompletně opadalo Čistecké-moniliosa, taky si s tím nevím rady
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika