Příspěvky uživatele - 214.25

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Akumulátorové nůžky na okraje trávníku, 5.9.2008
Mám aj tento krám. Prvé mesiace som bol nadšený, tento rok som ich nepoužil ani raz. Pôvodný plán bol používať ich tam, kam kábel elektrického vyžínača nedosiahne, pretože nemám rád rozťahovanie a balenie káblov a predlžovačiek. Tento... celý příspěvek >
Likvidace pařezu, 4.9.2008
Presne takto som kedysi "išiel likvidovať třešeň". Ani po troch rokoch pravideľného sypania ledku, ale hlavne sanitry, sanitry s cukrom, prípravku Root a pod., sa mi nepodarilo pařez vyžehnúť. Vyzbrojený videoukážkami z YouTube som 2x do roka... celý příspěvek >
Likvidace pařezu, 4.9.2008
Myslím, že splniť všetky tri podmienky naraz nie je možné. Dajú sa splniť vždy iba dve podmienky - a to v ľubovolnej kombinácii. (Vykopať, pařezová fréza, chémia - huby.)
volně rostoucí živý plot, 4.9.2008
Tiež nechápem tendenciu dnešných detí jesť ploty, ani  paranoiu dnešných rodičov. Celá moja generácia by dávno musela byť mrtvá, pretože sme sa ako decká hrávali "ako decká". Igelitové sáčky nás neudusili, hračky menších rozmerov ako 30mm nás... celý příspěvek >
jak se zbavit mšicí na ibišku, 3.9.2008
Deti nepostrekovať! 
jak se zbavit mšicí na ibišku, 3.9.2008
Žeby niektorým prípravkom na mšice? Pirimor, Mospilan a kopa ďalších....
Přísavník - je jedovatý?, 3.9.2008
Áno, přísavník je jedovatý. Sú popísané aj smrtelné otravy prísavníkom pětiprstým. Ale to je asi výnimočné. Pri kontakte dokáže bežne spôsobovať dermatitídy, málokto si bude robiť... celý příspěvek >
opad listů u červeného japonského javoru, 3.9.2008 Obsahuje fotku
Ja mám vyššie popisované príznaky na jednom zelenom a.palmatum, ostatné javory mám zatiaľ v poriadku. Ale nie som si celkom istý, či to je práve verticillium. V každom prípade - javor je asi nenávratne zničený. Typické pre verticillium je... celý příspěvek >
Olej Stihl, 30.8.2008
Mňa zarazilo - keď som kupoval krovinorez stihl - že predajca mi povedal "že MUSíM použivať olej STIHL". A že ak ho nebudem používať, tak prídem o záruku (a že oni to vedia zistiť). To všetko ústne, nikde nič písomne. V návode ku... celý příspěvek >
Olej Stihl, 30.8.2008 Obsahuje fotku
Myslím, že Stihl má jednotnú "olejovú politiku". Tie isté oleje (HP, HP Ultra, HP Super) sú uvedené aj na stihl.de. Áaa, ešte niečo som našiel: https://www.zahrada-vysociny.eu/e-shop/oleje-a-maziva/oleje/ostatni/stihl-hp-ultra-1l.html
Olej Stihl, 30.8.2008
Myslím, že mi chlapík v Stihle kedysi spomínal, že aj HP Super sa dá kúpiť, ale že ho nemajú, lebo je nepredajný vzhľadom k cene. Objednať by to asi išlo.
Boscova lahvice - doslova, 30.8.2008
Pripravené rovno na infúziu!  (Nepletiem sa, keď tam vidím staré infúzne fľaše, že?)
Olej Stihl, 30.8.2008
Niečo nájdete tuto http://dhequipment.com/Stihl_info/WhyBuyOilScreen.pdf (náš červený je HP) no a potom na stránkach Stihlu
Jak a v čem sušíte ovoce? Sušení rajčat, solární sušárna, 29.8.2008
Solárne sušenie je v podstate prastará a prvotná metóda sušenia. Delí sa na priamu a nepriame sušenie. Ak si vyhĺadáte v googli (najlepšie cez hľadanie obrázkov) heslo: solar fruit dryer  tak Vám vyskáče dosť obrázkov. Stačí si len vybrať.... celý příspěvek >
živý plot, 29.8.2008 Obsahuje fotku
K vajgéliam by som prihodil nejaké muchovníky - napr. Amelanchier lamarckii Ballerina, možno nejaké skalníky - Cotoneaster, hlošiny - Elaeagnus, trnku obecnú - Prunus spinosa. Ale ani taký formálny plot nemusí byť na zahodenie. Prikladám obrázok pre... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika