Příspěvky uživatele - 180.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zná někdo název tohoto plevele?, 19.7.2011
Ježetka kuří noha
Sekání trávníků, 8.7.2011
Moje sekačka jistě nebude nejnovější, už si ani nepamatuji, jak ji mám dlouho. Je fakt, že skříň je odlitek, nikoliv plech, ale to asi nebude mít vliv na sběr posečené trávy. Béďa ji v nabídce už hodně dlouho nemá. Ale seče výborně, suchou či... celý příspěvek >
Sekání trávníků, 8.7.2011
Zeptal jsem se záměrně. Zahrady mě živí. Zrovna včera jsem sekal pro jednu firmu a v polovině práce přišel pořádný déšť. Přečkal jsem to v autě a jak přestalo pršet, tak jsem pokračoval. Žádné ucpávání koše jsem nepozoroval a to mám sekačku od... celý příspěvek >
Sekání trávníků, 8.7.2011
Jen technická otázka. Proč za rosy určitě ne? Stanislaw
Jinany, 4.7.2011
Dobrý den. Záměrně jsem se díval do katalogu našich dvou velkých školkařských firem a zařazení je jednoznačně mezi jehličnany. Na nějaký zahraniční katalog jsem se ovšem nedíval. Viděl jsem celkem hodně alejí, ale ještě ani jednu z jinanů. Plodných... celý příspěvek >
Jinany, 4.7.2011
Například chryzantéma.
Jinany, 2.7.2011
Dobrý den. Botanici mají svůj svět, to je i dobře známé. Sám jsem zažil párkrát docela zajímavé změny. Ale Ginko patří do 2. třídy Coniferopsida a 9. řádu Coniferae, kterému je příbuzný .  Stanislaw
Jinany, 2.7.2011
Patří.
Jaké jehličnany, popř. konifery do jílovité půdy, 30.6.2011
Dobrý den. Tak já se taky trošku přidám. Na střední zahradnické škole nás dendrologii učil jeden z největších našich odborníků z tohoto oboru. A když na toto téma přišla řeč, tak s úsměvem říkal, že sadovníci používají výraz konifery a lesáci... celý příspěvek >
Prosím o určení názvu keře, 26.6.2011
Pravděpodobně vše živé i neživé na tomto světě má smysl, jinak by to prostě nebylo. Stanislaw
Prosím o určení názvu keře, 26.6.2011
Dobrý den. Dle mého je to Hedera helix, čili břečťan popínavý a jedná se o ukázku již plodných větví, které mají takovéto lesklé celokrajné listy. Zdá se mi, že dole na kmeni je vidět ještě malá větvička s klasickými listy. Stanislaw
Domácí ořechovice, 26.6.2011
Taky tak. Na sv. Jana jsem načesal ořechy a pak už jsem se jen držel osvědčeného receptu. Jako zajímavost uvedu, že dávám i kousek zázvoru. Stanislaw
Co je to?, 24.6.2011
Měla jsem to ve směsi letniček a obal jsem bohužel vyhodila. Je to hodně drobné, květ má tak půl cm a má to i jiné barvy - bílou, růžovou
Co je to?, 24.6.2011 Obsahuje fotku
Prosím nevíte co je tohle za letničku? Děkuji Dita
Cardiocrinum giganteum, 16.6.2011
Tak to je skutečně nádhera! Máte můj obdiv. Stanislaw
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika