Příspěvky uživatele - 180.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdy a jak hlavně ostříhat plot z tisu, 2.9.2011
Dobrý den paní Jano. Teď už ten plot nechte tak a dejte se do toho na jaře. A co se týká zkracování, skutečně se nemusíte bát. Tis obroste i ze starého dřeva zcela spolehlivě. Dokonce i z pařezu, takže jej zakraťte dle svého. Ať se daří. Stanislaw
Živý plot, 25.8.2011
Dobrý den. Botanička se asi docela snažila, ale je to kapánek složitější. Pyracantha coccinea, čili hlohyně šarlatová určitě není naše domácí dřevina. Pro živé ploty výborná, ale v tuhých zimách spolehlivě namrzne až k zemi. Ale dobře obráží. Plody... celý příspěvek >
Ako správne zobrať odrezky na množenie Tuje?, 24.8.2011
Dobrý den, přesně tohle jsem chtěl napsat, ale pak jsem nad tím jen mávnul rukou. Z řízků té vyfocené větvičky asi nebudou zrovna pěkné rostliny, možná při pravidelném stříhání do nějakého tvaru. Stanislaw
Kvalitní postřikovací pistole, 24.8.2011
Dobrý den, najděte si na webu sortiment Geka. Je to sice asi o řád výš cenově, ale dle mých zkušeností se tomu nic jiného nevyrovná. Stanislaw
Ručně kované nářadí, 22.8.2011
Ale je spousta lidí co právě takové nářadí potřebuje a nemusí to být nutně profesionálové z oboru. Jinak by ho ti bratři dávno nevyráběli. Třeba nám ale sdělíte, co potřebujete ke svému životu. Stanislaw
Prosím, pomůžete mi s identifikací?, 19.8.2011
Dobrý den, řekl bych, že je to některá Forsythia.
Kolkwitzia, 8.8.2011
Dobrý den. Pravděpodobně neděláte žádnou chybu. Dvouletá rostlina je prostě mrňous a má na to kvetení čas.  Chce to jen trpělivost a jistě budete odměněna. Stanislaw
Znáte název kytky?, 3.8.2011
Kochia scoparia (Bytel metlatý), kamarád s tím dokonce zametal. Pěkný den. Stanislaw
Prosím o radu - je to ruj vlasata?, 1.8.2011
Názvy jsou to rozhodně zajímavé, i když upřednostňuji odborné. Tam je to jednoznačné. Jen na okraj, jsem Moravan.
Prosím o radu - je to ruj vlasata?, 1.8.2011
Připadá mně to jako rdesno červivec. Ale ono je to vlastně jedno, není to ruj. Stanislaw
Poznáte kolekci keřů?, 1.8.2011
Dobrý den. Je to Váš názor, ale v přírodě není možné udělat něco jako nevkusný kýč, protože všechny barvy přírody lahodí lidskému oku. A i šedivá břízolitová omítka na domě ze 70. let může patřit lidem, kteří ten dům vybudovali s velkou láskou a... celý příspěvek >
Napadený kmen švestky, 30.7.2011
Dobrý den. V principu to možné je, protože ten hlavní hmyzák je brouček, který prostě létá. Ale asi jich tam nemáte mnoho, takže bych to neviděl nijak tragicky. Je to maličký bouček a stačí trošku vítr a je někde úplně jinde. Měl jsem je v jednom... celý příspěvek >
Napadený kmen švestky, 30.7.2011
Dobrý den, ještě mě napadlo zkusit třeba Mospilan, nebo nějaký jiný systémový přípravek a stříknout rozprašovačem přímo na tu kůru. Jde ale o to, zda by ten Mospilan pronikl přes vrchní hrubá pletiva až do kambia, kde ten hmyzák vegetuje. Pokud se... celý příspěvek >
Napadený kmen švestky, 29.7.2011
Asi nějaký drtník, nejspíš ovocný.  Většinou stačí odstranit napadenou větev, ale Vy to máte na kmeni, takže možná problém. Osobně bych opatrně zkusil přípravek na savé žravé dostat přímo do toho vstupního otvoru. Asi injekční... celý příspěvek >
Vari - převodovka DSK-317, 22.7.2011
Dobrý den. Pokud máte na mysli ten kolíček, po jehož zapnutí jde řadit pouze jednička a zpátečka, tak jej používám třeba při orbě. Mám ovládání rychlostí na řidítkách pomocí táhla a tak jen pohodlně řadím a nemohu zařadit nevhodný stupeň, což je... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika