Příspěvky uživatele - vrana1

Chci se napást na zahradě, 20.5.2010
Kdyby ta zahrádka byla moje, tak by tam musel být ještě ovocný zimolez a z kiwi hlavně kolomikta.Na argutu tam asi moc místa nezbude.
Angrešt Hinonmaki Rot, 18.5.2010
jo, netrpí strupovitostí a je to asi totéž co Ruskij je dobrý
Ostružiníky beztrnné, 17.5.2010
Zvrhnutí oregon je dáno geneticky navždy.Já jsem zvědav, jak se jí zbavíte, když ona z každého minikořínku pouští znova škaredě trnité.
Muchovnik - kterou odrodu, 13.5.2010
Já měl nejdřív Amelanchier Lamarckii, neuměl jsem to pěstovat, kumšt je v tom, řezat to tak, aby to nešlo moc nahoru.Jde-li to moc nahoru, brzy to je tak vysoko, že se to nedá sklízet.Kvetlo to hodně, ale plodů bylo poskrovnu, přisadil jsem jakýsi... celý příspěvek >
Pěstujete maliny pod fólií?, 13.5.2010
V roce 1990 jsem byl na stáži v Holandsku-školka drobného ovoce.Ukazovali mi tam maliny ve foliovníku, zasazené v 10l.květináčích v rašelině, do každého vedla trubička s kapkovou závlahou a ještě z vrchu bylo každých 30 min. kropení.Ve vodě bylo... celý příspěvek >
Kustovnice čínská, 9.5.2010
Na podzimní výstavě jsem zakoupil z Kruhu sazeničku.Vídal jsem kustovnice na jnižní moravě i v čechách divoce rostoucí, tak jsem měl zato, že je mrazuvzdorná.Vysadil jsem ji před zimou ven.Na jaře byla mrtvá. Vloni jsem zakoupil sušené plody a hned... celý příspěvek >
Broskvoně - kadeřavost - rok 2010, 8.5.2010
zasadil jsem placatou broskev-novinku, nestříkal a je hodně chycená, zřejmě je méně odolná.Těšíl jsem se nopak.ted abych někde koupil sříkačkua postřik.
Sternbergie, 7.5.2010
Sternbergie má řadu druhů nádherně kvetoucích cibulovin.Až Zatáhnou v létě, půjdou rozdělit na cibulky a podělit se s nimi.Objevuje se tady asi 10 druhů, jenom nemůžem najít Sternbergia colchiciflora.Já dosud nemám žádnou a tak začínám hledání tou... celý příspěvek >
Kiwi, 7.5.2010
vysevat j e v dobré ve studenem skleniku uz na podzim.potom na jaře klici.
Jedlý kaštan, 7.5.2010
já vloni koupil v supermarketu ty největší semena a vysadil do studeného skleníku.Tři jdou, tak snad to na opylení mezi sebou bude stačit
Asimina Triloba, 7.5.2010
pár pokusů a vyjde to a pak to bude stát zato.Na zimu se to trochu můžr zahrůbkovat-přihrnout hlínou a na jaře rozhodit.Fandím pokusům, já je mám ještě malé
Fíkovník, 24.4.2010
dá a snadno.vezmete-li semena ze sušených, nebudou vám plodit nikdy.Vezmete-li je z čerstvých, budou možná plodit, ale až za mnoho let.Píchnete-li ted do země větvičku z plodícího, už příštím rokem bude plodit.
Jedlý kaštan, 24.4.2010
Je pěkné, že jste se pustila do kaštanů, ale pozor na to, aby jste měla zaručeno opylení.Domnívám se, že je třeba mít nejméně dva blízko sebe, aby se opylily navzájem.A to různé odrůdy nebo semenáče. chtělo by to dát do googlu a prostudovat
Kiwi - zakoření?, 24.4.2010
Já v březnu dostal fůru dřevitých řízků z německa různých odrůd.Hned jsem to dal do vody.Gibridnaja zakořenila krásně, ted začínají kořenit Kiwai rouge, ostatní mají kalusy, zdá se že z některým ještě vyrostou i kořínky, ale jistě ne všem.Kolomikta... celý příspěvek >
Kiwi, 24.4.2010
Mrazíky byly zlé, asi to udělalo velké škody.Já jsem se ještě nedostal na velkou zahradu.Tady mám vše malé a v květináčích, tak jsem vše schoval do skleníku a topil tam petrolejkou a svíčkami, tak to přežilo.I maličké rostlinky kvetou u kolomikt.Ten... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika