Příspěvky uživatele - TomNR

Odrůda Katinka, 16.7.2019 Obsahuje fotku
Katinka, dozrej uz! :-)
TopTaste?, 16.7.2019 Obsahuje fotku
Toptaste zacina modrat
Úroda meruněk 2019, 16.7.2019 Obsahuje fotku
Madarska v Nitre..zdroj plantex, jar'16, podpnik montclar, chutovo vyborna, plodnost stredna (v porovnani so springbluskou a starou sarkovou marhulou), Tomas
Neznama velka husenica, 13.7.2019
Dakujem. Tak, ako kazdu husenicu a chrobac hadzem sliepkam, k tejto sa ani nepriblizili..tak skoncila v krikoch. Dufam ze sa jej bude darit a obrovsky motyl sa pride ukazat :-)
Úroda meruněk 2019, 12.7.2019
Fatalne?..ved Vy tento stromcek zachranit dokazete v pohode, ci uz rozmyslate aku jablonku tam date? Tomas
Neznama velka husenica, 12.7.2019 Obsahuje fotku
Ahojte, neviete co je to zac?
Obaleč švestkový 2019, 10.7.2019 Obsahuje fotku
Ahojte, na katinke..obalovac? Aky?
Admirál, 9.7.2019 Obsahuje fotku
Admiral, prva uroda, na jednom stromceku jeden, na druhom dva plody. Som zvedavy ako to bude s pehovitostou. Kedy sa u vas objavuju prve priznaky?
Coxova reneta (Cox´s Orange Renette, *1825 M.R. Cox v Colnbrook-Lawnu), 4.7.2019 Obsahuje fotku
Coxova reneta, mm106, vysadba jar 2018, zdroj Caklov. foto 1 - snaha o plosny tvar, foto 2 - najkrajsi zo 4 plodov, dufam ze jeden z nich sa docka degustacie :)
Poškození plodů, 3.7.2019
nebude to skor nejaky skodca? napr obalovac, nebodaj tmavka?
Zlatohlávek zlatý, 2.7.2019 Obsahuje fotku
ahojte, 30 zlatohlavkov na jednom jablku som nevidel, ale 5-6 ks je ich tam bezne. U mna je to v jeden z hlavnych skodcov jabloni, v maji zeru jablcka a zozeru ich fakt dost. foto z jabloni nemam, pochutnavaju si na prezretych ceresniach 
Topend, 27.6.2019
marek, moja skusenost ta asi nepotesi. topend plus na st.julien z plantexu som po dvoch urodach presadil na verejne miesto. su to krasne velke slivky, bohata uroda... chut nic moc, plane "slivencie" rastuce v okoli ma sice plody 1/4velkosti ale... celý příspěvek >
Oskeruše, 26.6.2019
ahojte, vyzaduje si oskorusa chemicku ochranu? ako sa jej dari v teplej polohe? je mozne prve plody aj nejak vyuzit alebo treba cakat desatrocia pokial zarodi plny sud a vypalit? vdaka, Tomas
Trhliny - nekrózy na letorostech. Příčina?, 21.6.2019
trnovka?
Matčino, 21.6.2019 Obsahuje fotku
pan Hlavaty, Matkino nepestujem ale uvazujem o nom a tesim sa na vase zhodnotenie odrody z teplej polohy. mimo tema Matkino, skusite hadanku? na foto su vase dve TOP oblubene odrody, ukazuje sa prva uroda par plodov. Tomas
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika