Příspěvky uživatele - 246.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Drtič ovoce Shark Fruit, 14.8.2011
Pane Vysloužil, co se týká hrubosti jablečné drti u Sharku, netroufám si posoudit, zda u tvrdých jablek je drť větší, nikdy jsem to nezjišťoval. Většinu moštu dělám z Matčina a z Ontária (mám několik vysokokmenů) a k tomu sem tam přidám nějakou... celý příspěvek >
Drtič ovoce Shark Fruit, 13.8.2011
Drtič Shark mám 3 roky a jsem s ním spokojen. Je vhodný pro občasné rodinné moštování. Za měsíc naše rodina vypije asi 20 l moštu, takže moštuji zhruba po 3 - 4 týdnech. Asi 5 l čerstvého moštu se nechá v ledničce k okamžité konzumaci a zbytek se... celý příspěvek >
Drtič ovoce Shark Fruit, 11.8.2011
Na webu výrobce Vares Mnichovice je k výrobku Shark asi 15 fotek a také krátké video drcení.
Osychající listy u habru, 11.8.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, letos jsme vysadili živý plot z habrů. Později na některých stromcích začaly osychat listy po okrajích. Stromky byly zalévány. Přikládám foto. Pokud by mi někdo mohl poradit, byla bych moc ráda. Děkuji, Zuzka
Přehazování kompostu, 11.8.2011
Díky za reakce. Marec
Rozmačkání švestek, 11.8.2011
Děkuji za odpovědi. Kde se dají koupit ty ušlechtilé kvasinky? Marec
Přehazování kompostu, 9.8.2011
Zdravím, prosím o radu. Na jaře jsem založil kompost. Zatím jsem ho nepřehazoval, měl bych to ještě před zimou udělat? Děkuji všem za rady. Marec
Rozmačkání švestek, 9.8.2011
Zdarvím všechny. Začínám sbírat švestky do majče. Nevím proč, ale padá to nějak brzo. Tady v diskuzích jsem se dočetl, že je vhodné část švestek rozmačkat. Budu ale sud sbírat průběžně, mám tedy rozmačkat již ze začátku, nebo počkat až později?... celý příspěvek >
Stará (ne)známá jablon, 8.8.2011 Obsahuje fotku
Před chvílí jsem obdržel emailem foto typického Starku E. od pana St. Bočka z Crhova (zabývá se starými odrůdami). Takže je jasné, že pan Hart i pan Vysloužil mají na svých fotkách také ty správné Starky.
Stará (ne)známá jablon, 8.8.2011 Obsahuje fotku
Na výstavě ovoce ve Slavkově r. 2009 jsem vyfotil tento Stark Earlist
Kvas z Jugoslávských švestek, 7.8.2011
Děkuji všem za příspěvky, zkusím to a uvidím. Díky Marec
Kvas z Jugoslávských švestek, 6.8.2011
Dobrý den, máte někdo zkušenost s použitím tzv. jugoslávských švestek do kvasu? Dozrávají už teď a od pár lidí jsem již slyšel, že na kvas nejsou zrovna vhodné. Díky za odpověď Marec
Co právě sklízíte?, 6.8.2011 Obsahuje fotku
Včera jsem sklidil odrůdu jablka Hana (na roubu byl zatím jediný velký plod 70 mm). Nechám ji týden uležet a pak ochutnám. Lokalita : 230 m n.m. Vyškov, střední Morava
Podnože meruněk a broskvoní, 6.8.2011 Obsahuje fotku
Ještě posílám foto stromu původní meruňky vysazené r. 1950 na podnoži černého myrobalánu (v okolí kmene jsou patrné vzrostlé výmladky podnože i s plody). Kmen meruňky má u země průměr 65 cm a letos byla úroda meruněk opět hojná. Lokalita : Rousínov u... celý příspěvek >
Podnože meruněk a broskvoní, 6.8.2011 Obsahuje fotku
Meruňky na podnoži myrobalán jsou opravdu velmi vzrůstné a také dlouhověké. Soused měl meruňkový sad (nyní již novým majitelem asi 15 roků neudržovaný) a tam ještě teď v plné síle rostou a plodí meruňky vysazené r. 1950. Vždycky jsme mu záviděli... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika