Příspěvky uživatele - 168.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Matčino, 6.9.2022
ve sklizňové zralosti. W.
Vrtalka pórová - co dál?, 8.8.2022
už jsem to tu někde v diskuzi psal, ale zopakuji, v ikea mají bílé silonové záclony s okem 1mm, v balení jsou 2 kusy o rozměru 2,8x3m. Vloni stálo stovku, teď je o dvacku dražší. Proti netkance nesrovnatelně pevnější a perfektně vodopropustná. Letos... celý příspěvek >
Proč má broskvoň malé listy?, 31.7.2022
Aley: potřeboval jste radu, zkusil jste se zeptat a já jsem vám odpověděl. Mým doporučením se nemusíte vůbec řídit. Je to jen na vás. Walter
Učím se roubovat meruňky, 29.7.2022
já bych si dovolil poznamenat, že to přiroubování do stávající odrůdy není zase až takový problém. Je ovšem vhodné jinou odrůdu roubovat (očkovat) do mladých stromků a nejlépe v nejvyšší části koruny. Walter
Něco jako plíseň na rajčeti?, 29.7.2022
tak ano, v popisu je napsáno, že u nás nepřezimuje, zároveň je ale doporučeno všechny zbytky napadených rostlin po sklizni zlikvidovat spálením. Z toho mi ovšem vyplývá, že určité nebezpečí přežití škůdce přes zimu například v kompostovaných zbytcích... celý příspěvek >
Něco jako plíseň na rajčeti?, 29.7.2022
na konci článku píší i o možném zavlečení škůdce v obalech od rajčat ze zemí, které jsou tím škůdcem zamořené, tedy třeba v lepenkovém papíru, z kterého jsou vyrobené ty úhledné bedýnky v supermarketech a které zahrádkáři tak rádi odebírají a hojně... celý příspěvek >
Něco jako plíseň na rajčeti?, 28.7.2022
tak ona to můra opravdu je a létá v noci při zemi. Zkuste si přečíst ještě článek Makadlovka jihoamerická (odtud škůdce pochází) na agromanual.cz Walter
Něco jako plíseň na rajčeti?, 28.7.2022
28.103: Prosím, zadejte si v googlu tuta absoluta a prohlédněte si všechny tam zobrazené fotky napadených plodů rajčat a porovnejte s vašimi. Já mám za to, že jde o téhož škůdce, navíc nejvíce škodí právě v sklenících a fóliovnících. Mimo to růst... celý příspěvek >
Něco jako plíseň na rajčeti?, 28.7.2022
podle mě se jedná o žír housenek makadlovky Tuta Absoluta, která se k nám před lety dostala pravděpodobně v sadbě rajčat pro velkopěstitele dovezené z jiných zemí, nejspíš z Itálie, kde s tímto škůdcem mají bohaté zkušenosti, odtud také výstižný... celý příspěvek >
Meruňky 2022-2, 28.7.2022
já tedy vidím na fotce shluku meruněk se šuplérou alespoň 4 meruňky se světejší skvrnou na slupce a to je vzhledový znak nakažení. Také na fotce s rozpůlenou meruňkou je vidět na pecce světlý kroužek, což je také vzhledový znak nakažení. Ty symptomy... celý příspěvek >
Řez vysazené broskvoně, 28.7.2022
k jarnímu řezu nemám důvěru, když loňské letorosty se nechávají delší a tím v důsledku plození na jednoletém dřevě a vyholování spodních částí letorostů se strom poměrně rychle rozrůstá do šířky a plodonosný obrost uvnitř koruny rychle mizí. Když pak... celý příspěvek >
Řez stromkového černého rybízu, 12.7.2022
o této skutečnosti vím, přesto si myslím, že to nejsou dostatečné důvody pro to, aby se černý rybíz jako stromkový vůbec nepěstoval. Sám jsem si několik černých rybízů na meruzalku narouboval a 2. rokem po naroubování nevypadají špatně, i nějaká... celý příspěvek >
Proč má broskvoň malé listy?, 6.7.2022
rozhodně bych s tím stromkem nehýbal, ani teď, ani na podzim, jestli chce tazatel dát stromku naději, tak určitě ne tak, že za půl roku ho bude zase přesazovat. Kromě toho si stojím za tím, že pro výsadbu broskvoní, ale i jejich přesazování, je více... celý příspěvek >
Krabatění listů na paprikách, 6.7.2022
hmm, já tedy žádný závažný problém nevidím. Walter
Proč má broskvoň malé listy?, 6.7.2022
tohle se může stát každému, i zkušeným pěstitelům broskvoní. Příčinu nezjistíte, ani tehdy, když stromek vykopete a odhalíte kořeny. Docílíte jen toho, že stromek nepochybně zahyne, tato roční doba není vhodná k takovým zásahům. Doporučuji vám smířit... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika