Příspěvky uživatele - 54.174

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pokus s bramborami, 2.9.2019
Ven můžete vysazovat společně s rajčaty. A výsev by měl být 6-8 týdnů předtím. Protože při této disciplíně nejde o co nejranější sklizeň, tak bych se nebál pozdějšího výsevu i výsadby, budete ušetřen mnoha problémů v boji s pozdními mrazíky, budete... celý příspěvek >
Pokus s bramborami, 2.9.2019
Mně rohlíčky taky neurodily plody. Ono se to píše i v oficiální databázi odrůd, že plodí zřídka. Navíc jejich kvetení mi přišlo do vlny veder a to prý násadě plodů nepřeje. Nejvíc plodů mi z těchto na fotce urodily černé brambory, možná identické s... celý příspěvek >
Pokus s bramborami, 2.9.2019 Obsahuje fotku
Trocha bramborové exotiky.
Česnek ze semen, 26.8.2019 Obsahuje fotku
Havran - vývoj semen
Česnek ze semen, 23.8.2019
Cibule šly spát, přestaly živit stvoly. Ty začaly žloutnout. Uřezal jsem je a držím ve váze, ale ze stvolu se k semenům moc živin nedostane, takže s nějakým dozráváním moc nepočítám. Ten počátek dormance bude řízen nějakým hormonálním signálem,... celý příspěvek >
Česnek ze semen, 23.8.2019
Několik úvah nad příští sezónou. Vývoj počasí v sezóně se ukazuje jako limitující faktor. Je tu jeden zajímavý článek, který popisuje reakaci česneku na teplotu a délku dne (Google: Response of garlic (Allium sativum L.) bolting and bulbing... celý příspěvek >
Česnek ze semen, 23.8.2019 Obsahuje fotku
Přestože letošní sezónu považuji už víceméně za ukončenou s tím, že semena se podaří až příští rok, ještě opečovávám těch několik květenství, které vypadají, že kdyby bylo o měsíc dřív, tak by to dopadlo. Je vidět vývoj semeníků. A když se semeník... celý příspěvek >
Česnek ze semen, 12.8.2019
Myslím tím jen, že mi to v mých podmínkách tolik nejde. Jinak je to určitě dobrá cesta a jen dobře pro Vás, když to funguje. já se někdy k záhonu měsíc nedostanu a když bude sucho a pacibulka bude mít ještě jen jeden kořínek, je to konečná. Druhá... celý příspěvek >
Česnek ze semen, 12.8.2019 Obsahuje fotku
Bjetin
Česnek ze semen, 12.8.2019 Obsahuje fotku
Jovan
Česnek ze semen, 12.8.2019 Obsahuje fotku
Tenhle mi dělá radost
Česnek ze semen, 12.8.2019 Obsahuje fotku
Slavin
Česnek ze semen, 12.8.2019 Obsahuje fotku
Havran.
Česnek ze semen, 12.8.2019
V těchto a příštích dnech se rozhodne o úspěchu letošního pokusu, přestože evidentní to bude až za delší čas. Česneky jsou v plném květu. Nejslibněji (stejně jako loni) vypadá Havran a Slavin. Tyto odrůdy mají, zdá se všechny vlastnosti, které mají... celý příspěvek >
Pokus s bramborami, 31.5.2019 Obsahuje fotku
Ty už jsem jednou využil v jiné záležitosti, tak bych je nerad obtěžoval pořád. Ale děkuji. Mimochodem VUB HB obhospodařuje bramborovou část CZ GRINu s 2309 záznamy pro brambory. Nicméně zrovna tyto se ve výpisu položek neobjevují. Zrovna ty... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika