Příspěvky uživatele - 96.42

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Brždění VARI z prudkého kopce, 25.9.2018
Vari mi slouží od roku 1996. Netřeba dalších slov.
Brždění VARI z prudkého kopce, 15.9.2018
Každej ví, že brzda motorem je přibržďování. Pomoc k hlavní brzdě. Kola vozíku mi jela po mokrým listí a nebejt motorový brzdy nevím nevím. Tak sem jel šusem ani ne půlmetru jak se kola vozíku chytla na tvrdym. Víš vůbec jak je motor spojenej... celý příspěvek >
Brždění VARI z prudkého kopce, 14.9.2018
Honda dávala na vari 3 druhy motorů. V pořádnym kopcu tarokoval OHV. Motor neni jenom hlava. Oprava se prodraží. Mě doporučovali do kopců motor víc naplnit olejem.
Brždění VARI z prudkého kopce, 10.9.2018
Jde brzdit motorem, ale musí být spojka v záběru. Zatížení je stejné, jako když jedete do kopce. Brzdy na vozíku jsou životní nutnost a nejlépe mít vozík s 13" koly. Nejdřív jsem zkoušel na malém kopci až potom velké padáky, kde ani koně jeli po... celý příspěvek >
Jak vysát kal - usazeniny ze dna bazénu po vločkovači?, 5.8.2018
PS Kartuš braní šplouchání vody přes skimr vic jak klapka sem nečekal
Jak vysát kal - usazeniny ze dna bazénu po vločkovači?, 5.8.2018
No ja jsem taky dal kartuši do skimru.Jenže tu neni psane všecko. Kartuše zavazí klapce, čili tu jsem musel vyndat. Skimr má dole pruměr 150 sehnal jsem kartus na prumer 145 na vyšku ma 250. Tahle se nemusi šroubovat ani nasazovat padne do skimru... celý příspěvek >
Nebezpečný Dolmar, 1.8.2018
 No spouští pomalejc brzdu zjistili. Kolipak pil ji má v cajku po ekologickým oleji vrátit všecky pily les uschne sám.
Výměna motoru na tera vari, 24.6.2018
Mi šlape GX 65 15 sezón, dělám s nim i kšefty. Ma jedno ložisko a jedno pouzdro. Měnim na konec roku olej vyfoukam filtr. 
Výměna motoru na tera vari, 24.6.2018
Honda...👍
Jaký aku vyžínač?, 19.6.2018
Prapůvodní dotaz byl na chatičku bez proudu. A obráceně na základy skleníku jsem nekoupil bagr, stačila lopata a rýč.
Plamen z výfuku u Hondy GSV 190, 12.5.2018
Nechaj si seřidit ventily a karbec. S vymyslanim s benzinom sa drž navodu. Jak se da kuvit supr motor sa docitas tu na.
Rozvody motora SV alebo OHC, 2.5.2018
Zdravi taky of topic bych neřek
Olej Stihl HP ultra, 1.5.2018
Z Castrolu děla i Stil
Olej Stihl HP ultra, 1.5.2018
Fd je mantra pro profiky 
Decis Protech okrasné, 21.4.2018
Manual manual viš o tom neco? V obchodě rekla že je stejna učinna latka. Okrasne se neji ja to chci na květopas a ovocne stromy.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika