Příspěvky uživatele - 248.29

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Názvy rostlin a keřů, 20.4.2014
Teď koukám, že jsme se docela shodli            L.
Názvy rostlin a keřů, 20.4.2014
1)tavolník,2)kdoulovec nebo kdoule, 3)kalina, 4) podle růstu asi šeřík, 5) buddleia alternifolia (fial.květy) nebo trojpuk (bílé, růž.květy), 6)tavolník nebo vajgélie, 7) solidago, 8) asi nějaké rdesno, 9)kontryhel, 10) ovsíř nebo kostřava (podle... celý příspěvek >
Rakytník - jaké velikosti dorůstá, 19.4.2014
Soused ho před rokem rouboval zjara, asi touto dobou.   Lída
Bile skvrny na listech maliniku, 19.4.2014
Připadá mi to spíš jako spálené - jako kdyby měly na listech kapky a svítilo na ně ostré slunce... Nepřipadá mi to ani jako choroba, ani jako škůdce.Počkejte, jaké budou další nově narostlé listy.         Lída
Rakytník - jaké velikosti dorůstá, 19.4.2014
Ano, na jednoleté výhony dvouletých semenáčků.
Zlatice a tavola uplne zvadle listy, 19.4.2014
A u vás byl mráz až dnes? Ještě je možnost, že jste si včera namrzlých listů nevšimla, ony většinou nezvadnou hned. Jestli byly čerstvě koupené, mohly být předtím pěstované v teple a je to tím. Uvidíte - pokud to odnesly jen listy, měly by obrazit... celý příspěvek >
Zlatice a tavola uplne zvadle listy, 19.4.2014
Mrazíkem to být může, ale až dnes? Největší mráz byl ST/ČT a ČT/PÁ. Nepodhrabalo to něco? Předpokládám, že pokud neprší, občas zalejete...  Lída
Výhony v záhonu - višeň, 18.4.2014
Pokud se vám jedná jen o ty výhony, na ty bych asi fakt použila Roundup. Chystám se letos také tím způsobem zlikvidovat plané výhony šeříku, které vyrážejí v okolí bývalého šeříkového stromku. Někde jsem četla : vytřít kelímek Roundupem a nasadit na... celý příspěvek >
Poznáte rostlinku?, 18.4.2014
Naprosto souhlasím. Také nemám důvěru, když je v e-shopu text "žlutá velkokvětá růže" nebo "tavolník"...   Lída
Lilie, 17.4.2014
Nemá ráda úpal, sucho ani přemokření, sází se mělce a chce Ca (příměs omítky). Mohla by to být nějaká houbová choroba, asi bych to zkusila stříknout Dithane.           Lída
Výhony v záhonu - višeň, 17.4.2014
Ono jich je víc, najdete vč.postupu na netu. Vzpomínám na "pařezník" a ještě nějaký jiný... Pařez se pak vypaluje. Nebo lze také odfrézovat. Ale pokud není maxi, asi nejjednodušší jej vykopat nebo vytrhnout traktorem (pokud se tam... celý příspěvek >
Lilie, 17.4.2014
To je mladé od lilie, ale zatím s ním nehýbejte, mívá cibulinku malinkou jak slzu, pokud byste ji chtěla dát někam jinam, tak až větší. Jinak časem lilie udělají trs.          Lída
Mráz - malé plůdky meruněk, 17.4.2014
Odpoledne na zahradě - HK za městem - třešeň a muchovník spálené do hněda, ryngle a švestky ožehnuté kraje lístků + blizny, růže ožehnuté horní lístky, jap.javor spálený, ořešák také ... Brambory zaplať pánbu ještě nevylezly a réva teprve raší.... celý příspěvek >
Lilie, 16.4.2014
Také se mi to předloni zjara stalo, měla jsem obavy, co udělá. Příští rok normálně vyrostla. Z čeho čerpala sílu, nevím.    Lída
Loňské muškáty, 16.4.2014
Pokud je už máte ostříhané, tak už je teď nemáte čím množit, množí se těmi odstříhanými řízky... Nejdříve pak v srpnu nebo za rok v únoru při řezu. Loňské rostliny buď můžete přesadit do nové zeminy, nebo postačí i jen odebrat horní asi 3cm... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika