Příspěvky uživatele - 248.29

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Neví někdo co je to za hmyz na jabloni?, 23.4.2014
To nejsem já, to je ta druhá  ;-)))   Lída (HK)
Tehotny slepys?, 23.4.2014
Slepýš neklade vajíčka, ale rodí živá mláďata. Vajíčka se vyvíjejí v jeho těle.  Lída
Jakou thuji?, 23.4.2014
Doporučuji vám se podívat na fotky živých plotů z thůjí na google, která odrůda se vám bude nejvíc líbit. Oproti "Daníkovi" bych (kdybych chtěla thůjový plot) sama volila Smaragd, protože není tak smutně zelený jako ostatní a v porovnání s ostatními... celý příspěvek >
Jakou thuji?, 23.4.2014
Podívejte se tady na vlákno "Množení a řízkování thůjí"    L.
Jakou thuji?, 23.4.2014 Obsahuje fotku
foto Smaragd - oproti ostatním thújím zůstává pěkně zelený i v zimě. Jako u všech jehličnanů záleží pochopitelně na péči. U nás (vespod písčitá zem) roste pěkně, je hustý a svěže zelený. Osobně preferuji spíš ploty ze směsi opadavých, různě... celý příspěvek >
Plzáci, 22.4.2014
No, však dneska zapršelo - a ejhle! Posbírala jsem půl sáčku - a to takových mrňousů 1-1,5 cm...           Lída
Jakou thuji?, 22.4.2014
Smaragd. Ze semen se vypěstovat dají, ale nemají vyrovnaný růst. Lepší je nařízkovat.
Tůje cypřiš, 22.4.2014
Koukám, že jste asi jeden z těch zahradníků, co je všude sázejí. Jen ti totiž propagují všude tújové ploty - "bez fantazie a vkusu"! Netvrdím, že nejsou praktické. Ale netvrďte mi, že střídání dvou barev je vkusné! Jako by nebylo dost jiných dřevin,... celý příspěvek >
Plzáci, 22.4.2014
V blízkosti polštářových trvalek mi ožrali kosatce, prevíti! Jinde jsem je ještě neviděla - ale nebojte se, budou . Ono bylo předtím dost sucho.   Lída
Buxus, 22.4.2014
Řízky 10-12cm, ze 2/3 odstranit listy, použít stimulátor a zasadit do polostínu tak, aby ze země čouhalo jen pár ponechaných lístků. Nenechat přeschnout. Mně se nejlépe chytaly jednoleté řízky s patkou, odtržené v... celý příspěvek >
Založení záhonu, 22.4.2014
Hmm, už jsem něco podobného viděla jako pěstování trsu brambor v soudku. Jenže to jde v kusech rostlin. Na ploše by byla otázka, kde vzít tolik zeminy navíc a pro důchodce navíc, jak pak lozit nahoru - jedině schůdky ... Holt nejsem indián, tak se... celý příspěvek >
Lze přesadit hrušni?, 22.4.2014
Počkat na podzim, protože přesadit teď se zcela neporušeným balem se vám nepovede. A bylo by ho škoda.          Lída
Založení záhonu, 21.4.2014
Tak to mi prozraďte, co udělat, abych sklidila z plochy 7 x 2,5 = 17 m2 (5kg sadby) 170kg brambor! Sklízím tak 65-70kg a říkala jsem si, že poměr sadba/výnos není špatný. Ale kdyby jich bylo víc, tak bych se vůbec nezlobila... celý příspěvek >
Založení záhonu, 20.4.2014
proboha, to tu zeleninu dáváte snad metr od sebe, ne?? Když nás bylo doma 6 členů, měli jsme na rok 1 záhon 1,20x8 m mrkve a petržele dohromady, cibule 2 záhony a rajčata záhon (a to se i rozdávala)... A když přepočítám tu vaši plochu brambor na svou... celý příspěvek >
Černé okraje listů, 20.4.2014
Nemůže to být ožehnuté mrazíkem?    Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika