Příspěvky uživatele - 177.207

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Přehuštění koruny, 22.5.2019
ja by som ich tento rok nechal, stromcek bude mat viac listov, viac sily a zosilnie aj korenovy system. na jar nepotrebne odstranis. odstranil by som len uplne neperspektivne vyhonky - na kmienku, kolmo hore rastuce atd..
Majovky 2019, 22.5.2019
tento rok mi u rivanu prasklo 75% plodov, ale je na zaciatku roviny hned pod svahom, takze vody ma teraz fakt vela. regina skoncila vykopana a uvolnila miesto berlepschovej renete regina je neporovnatelne lepsia ceresna ako rivan a aj napriek... celý příspěvek >
Majovky 2019, 21.5.2019
u mna je uz po Rivane, zacal praskat, tak som dal sietku dole a vtaciky sa krmia :) minuly rok boli prve plody 7.5, tento rok cca o tyzden neskor. lokalita Nitra, juhozapadny svah, celodenne oslenenie. burlat a karesova (obe na mahalebke)... celý příspěvek >
Co s odnožemi u jahod, 20.5.2019
jariel, "bezúdržbové pěstování" mozes k tomu prosim napisat viac? tom
Majovky 2019, 20.5.2019 Obsahuje fotku
mne rivany z viac ako polovice popraskali..tento rok uz koncia. burlat a karesova este nerodia, tak cakam na kordiu a techlovan
Poškozený kmen, 17.5.2019
ja by som tie kompletne oholene zastrihol tesne pod miestom poskodenia a dufal ze z pahyla vyrasi terminal, buduci rok zapestujete korunky. mozno sa nieco podari, inak na jesen vysadit nove. pokial poskodenie nie je po celom obvode, len zarovnat ranu... celý příspěvek >
Je slivka Toptaste samoopelivá?, 16.5.2019
piliarku riesis?
Žlté čerešne - Belice, 13.5.2019
u mna boli jedle prve rivany vlani 7.5. a tento rok az 12.5., takze cca tyzden oneskorenie oproti minulemu roku. studeny maj/kveten rychlosti dozrievania neprospeje. lokalita nitra. tomas
Další diskuze:  6  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika