Příspěvky uživatele - 30.67

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Volba jezírkového filtru a čerpadla, 8.4.2011
měl jsem na mysli právě z hlediska parametrů, jak se Vám pozdává/nepozdává. jak se tento skimmer skombinuje s Biotecem 18? Připadá mi, že bych musel čerpadlo napojit přímo na skimmer a tahat všechnu vodu jen z hladiny. díky za... celý příspěvek >
Volba jezírkového filtru a čerpadla, 8.4.2011
Jistě máte pravdu s tím skimmerem, že větší by byl vhodnější. Já to zkusím nastínit jinak, pokusím se velmi stručně popsat situaci, v níž se nacházím: Loni jsem se poměrně impulsivně, bez většího rozmyslu (asi už holt jiný nebudu), pustil do stavby... celý příspěvek >
Volba jezírkového filtru a čerpadla, 8.4.2011
Když to je právě ten problém, že všechno, co jste vyjmenoval už tam je, navíc hromada dalších věcí - dvě klimy, okrasné jezírko, akvárka... takže už opravdu příslovečně obracím v dlani každý watt ;) No letos budu zateplovat barák a dávat novou... celý příspěvek >
Volba jezírkového filtru a čerpadla, 7.4.2011
Vážený pane Hrkale, mockrát Vám děkuji za odpovědi, kterých si velmi vážím, proto doufám, že se neurazíte, dovolím-li si s Vámi nesouhlasit v jednom bodě. Konkrétně ohledně toho skimmeru, jezírko není nijak extra velké (4x10 m) a proto by tam velký... celý příspěvek >
Volba jezírkového filtru a čerpadla, 7.4.2011 Obsahuje fotku
Snad se autor původního dotazu nebude zlobit, když se připojím se svojí otázkou. Nechtěl jsem kvůli ní zakládat celé nové téma. Jedná se mi o výběr účinné filtrace pro moje koupací "bazírko" o objemu něco přes 40 m3. Už jsem v podstatě rozhodnutý... celý příspěvek >
Kde sehnat lípu?, 16.1.2011
Nebo si sežeňte semínka a vypěstujte si svou vlastní lípu. Roste velice rychle, což mám jako majitel pozemku vedle lipové aleje z první ruky.
Rajčata vzhůru nohama, 3.1.2011
Nechápu, v čem je smysl tohoto způsobu. Když máte místo, kam to může viset dolů, tak to může zrovna tak dobře na stejném místě stát. Když už, tak ještě bych pochopil to pěstování v truhlíku na balkóně, ale to sázení do spodku kbelíku mi přijde jako... celý příspěvek >
Rosení v udírně, 31.12.2010
Jo a ještě dodám k tomu roztápění udírny, že na to neplýtvám kvalitním topivem. Roztopím to smrkem, pak počkám až dohoří, přidám tvrdá nebo ovocná polena a plním udírnu. Shodou okolností jdu zrovna na věc, tak mi držte pěsti :)
Rosení v udírně, 31.12.2010
Podle mých zkušeností nemá být v ohništi plápolající oheň vůbec a proto mám komín během uzení zcela uzavřen. Ze stejného důvodu také roztápím udírnu min. dvě hodiny předem, aby se vytvořilo v ohništi lože žhavých uhlíků, na které pak stačí položit... celý příspěvek >
Jak naložit maso na uzení, 20.12.2010
Já vše, co přijde do styku s masem dezinfikuji, ruce si vydrbu až po lokty, a ono se tam přitom může klidně hodit i syrové vejce... Mám se holt ještě hodně co učit ;)
Mechanická filtrácia (čistenie mechanických necistôt) jazierka, 27.11.2010
Mockrát děkuji za vysvětlení, opět jste jako studnice vědomostí nezklamal...
Mechanická filtrácia (čistenie mechanických necistôt) jazierka, 26.11.2010
Dobrý den, nemám odpověď přímo pro Vás, ale přeci jen můj dotaz souvisí i s Vaší otázkou. Zajímalo by mě, zda někdo máte praktickou zkušenost s levnými jezírkovými vysavači? Mám na mysli modely jako Oase Pondovac Start s cenou kolem tří tisíc, nebo i... celý příspěvek >
Koi kapry nebo Karasy do 3000l, 3.11.2010
Karas je zřejmě hodně odolný, ale všechno opravdu nesnese. Já jsem letos odrovnal skoro všechny hloupým denním sekáním ledu... :(
Krmítko pro ptáky v zahradě, 31.10.2010
Taky jsem zvědavý na letošní cenu, loni jsem slunečnice zkrmil ptákům dva pytle... Nejlepší cenu najdete nejspíš přímo na nejbližší VKS (výrobně krmných směsí).
Přírodní beton, 31.10.2010
Jestli máte někde poblíž vulkán, můžete portlandský cement v betonu nahradit pucolánem.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika