Příspěvky uživatele - 30.67

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Motor křovinořezu vibruje, točí se i na volnoběh, 15.5.2011
Děkuji Vám, Stando. Vyzkouším a dám vědět, jak jsem pochodil.
Motor křovinořezu vibruje, točí se i na volnoběh, 15.5.2011
Takže není nic, co bych mohl v domácích podmínkách (bez stahováku, lisování ložisek, momentového klíče apod.) zkontrolovat? Co se mohlo na té spojce pokazit? Že by se vytahala pružina tak najednou? Ale asi to bude ve spojce, protože když o tom tak... celý příspěvek >
Motor křovinořezu vibruje, točí se i na volnoběh, 14.5.2011
Zdravím Vás vespolek! Po nějakých 7-8 letech mám první problém s křoviňákem od MF. Už si nepamatuji, jak k tomu přesně došlo, ale křoviňák mi začal docela dost vibrovat a také se točí hřídel i při volnoběhu. Co se vibrací týče, řekl bych, že vibruje... celý příspěvek >
Jak zredukovat Sítinu, 12.5.2011
Možná bych na to zkusil jít přeci jen mechanickou cestou. Vzal bych si na to třeba starou kovovou sázecí lopatku, která už má tupou špičku i hrany. Zkusil bych vyrýt sítinu na několika místech a na uvolněné místo bych zasadil nějakou jinou... celý příspěvek >
Sestava do vrtu, 10.5.2011
Jsem to ale osel, vždyť vlastně sonda nemusí být připevněná k hadici, ale můžu ji mít na samostatném lanku... Tím by byla jedna starost vyřešena.
Sestava do vrtu, 10.5.2011
Bohužel je to 20 m hluboký vrt. Klasická vodárnička pod poklopem by se mi samozřejmě líbila daleko víc, než ponorné čerpadlo na laně a s těžkou hadicí, kterou je třeba fixovat proti sjíždění do vrtu... :(
Sestava do vrtu, 10.5.2011
Mockrát Vám děkuji za odpovědi, ani nevíte, jak jsem Vám vděčný - už bych býval investoval dva tisíce zbytečně... Pokud se tedy presscontrol k šnekovému čerpadlu nehodí, nevěděl byste jak hlídat alespoň minimální hladinu? Jak jsem už psal, v 200 mm... celý příspěvek >
Sestava do vrtu, 9.5.2011
Dobrý den, rád bych nahradil vibrační čerpadla typu Malyš něčím sofistikovanějším a tak jsem našel vřetenové čerpadlo za pěknou cenu. Měl bych několik dotazů, pokud by někdo byl schopen a ochoten odpovědět, byl bych moc vděčný. 1) ochrana... celý příspěvek >
Motorová pila pro amatéra, 5.5.2011
Já jsem před třemi roky stál před stejným rozhodováním a koupil jsem nový Stihl 171 za něco přes 5 tisíc. Rozhodně nelituji, oproti původnímu předpokladu sporadického využití ji beru do ruky docela často a zatím mě nezklamala. Papírově je to... celý příspěvek >
Jak zredukovat Sítinu, 2.5.2011
Toho Roundupu bych se rozhodně vyvaroval. Cituji z bezpečnostního listu tohoto přípravku : "Škodlivý pro vodní organismy. Může vyvolat dlouhodobě nepříznivé účinky ve vodním prostředí." A mimochodem máte moc pěkné jezírko, úplně jako někde v... celý příspěvek >
Kam dát rybičky, 1.5.2011
Rybky jsou ještě dosti malé, takže budou více opatrné a předpokládám, že ještě nejsou ani vybarvené. Proto bych se přikláněl k verzi, že jakmile se přiblížíte k jezírku, rybky se schovají u dna a vy je nevidíte. Vzhledem k tomu, jak píšete, že se... celý příspěvek >
Jaká voda do jezírka?, 24.4.2011
Myslím, že většina lidí napouští z vodovodu, ale chtělo by to samozřejmě upřesnit JAKÉ jezírko (objem, účel používání). Malé jezírko a koupací bych napustil určitě z vodovodu, máte tam jistotu kvality vody. Dešťová voda, tedy pokud nebydlíte u uhelné... celý příspěvek >
Únik vody z jezírka, 21.4.2011 Obsahuje fotku
Kromě koupacího bazírka jsem spáchal ještě další tři menší jezírka a popravdě v každém z nich byla hladina nakonec o poznání níže, než jsem plánoval. V koupacím mě těch 10-15 cm mínus mrzí nejvíc. Geotextilii z vnitřní strany pod kačírkem jsem... celý příspěvek >
Únik vody z jezírka, 20.4.2011 Obsahuje fotku
Dovolím si vložit sem svůj dotaz. Je možné vyložit jezírko fólií tak, aby hladina byla dlouhodobě na úrovni horního okraje břehu? Udělal jsem si jezírko sám a musím uznat, že teď nemám komu vynadat, když nejsem 100% spokojený... ;) Ne vážně, z... celý příspěvek >
Jak vylepšit špatnou filtraci jezírka?, 12.4.2011
Protože jsou tam užitečné bakterie, které bez přísunu kyslíku zahynou.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika