Příspěvky uživatele - 225.11

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vajgelie, 2.6.2018 Obsahuje fotku
Tak to je vlastně kompromis, po odkvětu, ale ne až na jaře. To vypadá docela logicky. Střihnu tedy až po druhém kvetení. Ty vaše jsem si jednotlivě vyhledala, jsou všechny nádherné. I to, že jsou různě vysoké, je zajímavé. Dobrá inspirace, děkuji.... celý příspěvek >
Vajgelie, 1.6.2018
Díky, tak asi jen zkušenost paní Lídy je vyjímečná. Ale i u ní zřejmě šlo o to, že po razantním zásahu králíků následující rok nekvetla, až ten následující. Po odkvětu v červnu, no a já už nemám ani jediný květ, všechno je letos nějak dřív, což jsem... celý příspěvek >
Vajgelie, 1.6.2018
Dobrý den, jsem tady teprve první rok, tak jsem loni nestříhala vůbec nic, v tom úschlém stavu nebylo poznat, co všechno na zahrádce je. Ostříhám ji tedy dost, ale pořád nevím, jestli po odkvětu, nebo na jaře. Ty rady se tady dost liší. Nebo je tak... celý příspěvek >
Vajgelie, 1.6.2018
To je krásná kombinace - několik odstínů růžové s těmi panašovanými listy. To se oko pokochá.
Mochna?, 31.5.2018
Díky všem, teď už to půjde.
Jaká je to trvalka?, 31.5.2018
A proto jsem myslela, že je to trvalka, byl tam celou zimu trs pořád trochu zelený.
Mochna?, 31.5.2018
Dobře, tak ho zkusím tak trochu tvarovat. Za ním je taková dost nevzhledná zeď, nechám ho tedy v zadní části trochu vyšší. Je to místo dost ve stínu, tak jsem ráda, že tam kvete aspoň něco.
Vajgelie, 31.5.2018
Ty větvičky bez listů nejsou jen ve stínu hosty. Holé větvičky jsou po celé vajgelii. Zkusím tedy ořezat, Zkrátit celou rostlinu nebo každou větev třeba o třetinu? A u vás králici "sklidili" celou na celkových 5cm od země?! Nějak mi to hlava nebere.... celý příspěvek >
Vajgelie, 30.5.2018 Obsahuje fotku
Před časem jsem tady řešila otázku, proč mi schne vajgelie. Podle zkušeností ostatních jde o celkem obvyklý jev. Dneska mě napadlo, jestli náhodou nepřispěla k odběru živin a vláhy hosta vespod. Rozrostla se tolik, že je polovinu výšky vajgelie. Co... celý příspěvek >
Mochna?, 30.5.2018 Obsahuje fotku
Snad jsem ji rozeznala správně, ale nikde jsem nenašla, jestli je možné keřík ostříhat. Vnitřek keře je totiž holý, jen konce jsou olistěné a kvetou.
Jaká je to trvalka?, 30.5.2018 Obsahuje fotku
U tohoto malého keříčku jsem před 14dny odstřihla suchý konec výhonu do strany v naději, že podpořím růst. Nyní tento konec zaschnul ještě dál. Takže nevím, jestli jde rostlinka tvarovat a jestli je teda pnoucí.
Neznámá květina, 30.5.2018
Tak jsem to přesazování neprovedla. Ono to není jedna rostlina, ale hned asi tři. A navíc jsou těsně u toho skleníku a to bych jí určitě poškodila. Tak počkám až na podzim a pak jí přesunu. Ale okolo byly tři malé, ty se mi podařilo vytáhnout bez... celý příspěvek >
Neznámá květina, 30.5.2018
No a tahle je taky úžasná!! Jenže já nemůžu koukat na takhle vysoké, spíš musím hledat teď nějaké mrňousy na svoji pidizahrádku.
Neznámá květina, 29.5.2018
To vám krásně kvete. Až rozevře květy ta moje, tak sem něco dám. Jo a uschlé květy odstraňovat?
Neznámá květina, 29.5.2018
Děkuji vám oběma! Netušila jsem, že by denivka mohla být takovýhle skoro obr. Je ted asi 120cm vysoká! Tak to ji hned zítra přesadím.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika