Příspěvky uživatele - 225.11

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaká je to choroba?, 14.6.2018
Myslela jsem si to, poctivě jsem před vložením příspěvku na netu hledala, ale díky za potvrzení. Četla jsem totiž i názory, že aby to byla monilioza, tak musí být celá větev napadená. A to pokaždé není. Takže jak to postupuje, tak budou ty větve... celý příspěvek >
Část révy náhle zcela uschla, 14.6.2018 Obsahuje fotku
Díky, to je fajn, že aspoň vím, že vlnovník tohle nezpůsobil. K tomu stříhání: kdybych výhony nekrátila, byly by dlouhé tak, že by měřily snad víc jak metr. Pokud by to bylo na pergole, bylo to prima... ale připadá mi, že snad to révě prospívá,... celý příspěvek >
Jaká je to choroba?, 14.6.2018 Obsahuje fotku
O jakou chorobu třešně se prosím jedná?
Část révy náhle zcela uschla, 13.6.2018 Obsahuje fotku
Stalo se to během dvou dnů, ostatní listy jsou napadené, ale ne zcela zničené. Druhá réva je o mnoho zdravější. Nestříkala jsem letos ničím, chtěla jsem vyzkoušet místní podmínky, navíc jsem začátečník. Na začátku května jsem zde dostala radu, že jde... celý příspěvek >
Klematis, 9.6.2018
Rostlina měla kořeny v sáčku, a byl přelepen samolepicí etiketou s nápisem Clematis. Nic víc, žádný obrázek. Listy byly malé, tak jsem po původu nijak nepátrala. Jsem začátečník, tak prosím o shovívavost, proto se tady ptám a domnívám se, že každý... celý příspěvek >
Klematis, 8.6.2018 Obsahuje fotku
Přidávám nové kvalitnější fotky. Je dost nových listů, ty mladé jsou lesklé, jakoby natřené olejem. Ale při doteku je povrch jako natřený voskem. Tak třeba už někdo bude vědět.
Neznámá květina, 8.6.2018
Dala jsem si práci a pana Roubína jsem si našla, ale jen jeden článeček o návštěvě u něj. Má to tam nádherné. A teď ještě můžu doplnit, že jsem nejdřív přesazování vzdala z obavy z poškození, jak už jsem to tady psala, nakonec jsem se nechala... celý příspěvek >
Vajgelie, 5.6.2018
Tak zase - všechno jde letos nějak rychle: vajgelie znovu začíná kvést. Jen jsem obrala suché květy, nic nestříhala. Tak jsem zvědavá, kolik květů bude.
Neznámá květina, 5.6.2018
To je krása, to množství barev a kombinací, jsem nadšená! Moc děkuji, a určitě si nějakou ještě pořídím, hlavně díky této inspiraci.
Jaká je to bylinka?, 4.6.2018
No, to už se stalo. V dubnu ten záhon byl poloviční a to to roste v trávě, vedle kompostu, kde se o to vůbec nestarám. Kdyby aspoň to byl jediný záhon máty, je toho mraky a budu muset likvidovat, to bych nikdy neřekla.
Klematis, 4.6.2018
No to je fakt, ty listy jsou jiné, než jak by měl klematis mít. To mi nedocvaklo. Na obale bylo napsáno klematis, tak jsem to prostě neřešila. Tak nevím, uvidím, co z toho vyroste. A vlastně i roubování odpovídá révě. Hrozný je, že nebyla přiložena... celý příspěvek >
Neznámá květina, 4.6.2018
Děkuji za povzbuzení. Mě připadá, že ten kořen podrůstá pod skleník. Když jsem rýčem zajela pod rostlinu, tak se ani nehnula. Tak nevím, jak ji vydolovat. Musela bych hodně páčit, a to se právě obávám.
Jaká je to bylinka?, 4.6.2018 Obsahuje fotku
Vůně známá, přesto nedokážeme určit. Listy má trochu do šediva, to zřejmě způsobují jemné chloupky. Je vysoká už cca 80cm.
Klematis, 4.6.2018 Obsahuje fotku
Co jsem se dočetla, tak by měl sázen hlouběji asi o 10cm, aby se roubovaná část dostala do země a vytvořila vlastní kořínky. Já ho sice zasadila hlouběji, ale mám pocit, že roubovaná část je až cca metr nad zemí. Na fotce je to vidět jako ohyb - v... celý příspěvek >
Neznámá květina, 4.6.2018
Tak jste zase nějaké další pořídila? Nebo jestli ne, dejte sem ještě nějaké fotky těch dvaceti, co máte. At máme inspiraci. Díky.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika