Příspěvky uživatele - 173.132

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zima byla krutá?, 21.5.2017
Nechtělo se mi do té vaší diskuse včera vstupovat. Ten rozbor jílu je můj. Zahradu máme blízko Brna. Jíl nemusí obsahovat téměř žádné živiny. Nebýt té vrstvy vápence, pak už by jsme tam neměli vůbec nic. Ale i v tom se dají pěstovat rajčata a... celý příspěvek >
Zima byla krutá?, 20.5.2017 Obsahuje fotku
Tady je na ukázku rozbor jílu (duben 2017) z naší zahrady.  Máme tam: 10 cm běžná půda, pod ní 1,5 metru jílu, pak 20 cm vrstva vápence a pod tím vrstva pískovce. Hlouběji se nám už nechtělo kopat.
Broskvový semenáč bez řezu, 26.4.2017
Mám semenáč broskve z Bulharska. Pecka zasazena v létě 2011, vyklíčila 2012. První plody měla v roce 2015 - asi 20 ks, 2016 - jen 4 kusy nahoře v koruně, protože v loni u nás všechno pomrzlo. Teď má výšku přes 3 metry, budu ji po zmrzlých zkracovat.... celý příspěvek >
Výsadba do skleníku, 8.4.2017
Jestli jsou to mšice tak postříkat mospilanem.
Jahody - hniloba?, 4.4.2017
To samé u nás, v zimě mi vymrzly i dva roky staré Karmen.
Pažitka, 24.3.2017
Prvním rokem po zasetí je pažitka tenká, po přezimování vyroste další rok silná jako z obchodu.
Výber rotovátora, 29.1.2017
Převodovka T2 s rotavátorem
Výber rotovátora, 29.1.2017
Je potřeba se podívat kolik m2 se má obdělávat. Navrhované rotavátory jsou kopie Terra a Terra měla nejaký vývoj který je zajímavý. Já sám mám 3 podobné rotávátory (už 40 let) a uvažuji, že je prodám a pořídím si něco u čeho se míň nadřu. Ale... celý příspěvek >
Kdo pozná můru?, 3.10.2016
Lišaj šeříkový?
Dýňoviště 2015 + 2016, 12.9.2016
Dobrý den, pozná někdo, co za druh dýně je tady to zelené placaté UFO uprostřed?
Jak na vlastní semínka, 4.9.2016
Jde to jen u cherry rajčat, ne u normálně velkých plodů. Zapomněla jsem na parapetu v misce rajče Dulcita, z kterého jsem si chtěla schovat semínka. Rajče stihlo v plodu vyklíčit, semínka prorostla slupku a nohoře rajčete bylo plno... celý příspěvek >
Jaká semena vybrat? Semo, NohelGarden, MoravoSeed, Nostalie či jiná?, 1.9.2016
Když se bavíte o kvalitě semínek, měla bych jeden dotaz. Zasela jsem na jaře mrkev od SEMA a do řádku k ní i 2 malé sáčky mrkve. Myslím, že oba byly od Moravoseedu, které byly jako dárek předplatitelům z časopisu Zahrádkář (loňský a letošní vzorek).... celý příspěvek >
Rajčatová šťáva, 6.8.2016
Vím, že je to diskuse o rajčatové šťávě, ale napíšu tady svoji včerejší zkušenost s výrobou ljutěnice s pomocí šnekového odšťavňovače. Rajčata pokrájena a odšťávněna, paprika rozkrojená na poloviny a upečená zasucha na pečícím papíru v troubě. Pak... celý příspěvek >
Brouk z Kréty, 29.7.2016
Šváb.
Housenky na paprikách a rajčatech, 5.7.2016
Tuta absoluta! Na rajčatech v regionu objevili nového škůdce z Jižní Ameriky Nový škůdce rajčat - makadlovka, Tuta absoluta na konci je porovnání makadlovky a vrtalky
Další diskuze:  6,  7  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika