Příspěvky uživatele - 224.76

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Slivoň - postřik proti červivosti, 21.6.2018
On funguje, ale pro tohoto škůdce není registrován.
Nejranější odrůdy meruněk II, 21.6.2018
"A písemnou práci zvládli kupodivu dobře i vyloženě špatní žáci" Žáků, co letos nezvládlo písemnou práci, mám plnou třídu - Velbora, Lenova, Karola, Kioto...
Nejranější odrůdy slivoní, 20.6.2018
U nás i nadále platí, že meruněk není nikdy dost, ale tu barevnou změnu u Hermana jsem taky zaznamenal.
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, pilatka a obaleči na jádrovinách 2018, 20.6.2018
Chemickou ochranu u letních odrůd se doporučuje ukončit do poloviny června.
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, pilatka a obaleči na jádrovinách 2018, 20.6.2018
Také jsem včera vybral Integro. Koukal jsem na metodiky ochrany v integrované a bezreziduální produkci a docela by mě zajímalo, jestli je počítáno (ohledně těch termínů) s velmi raným dozráváním (oproti průměru) tzn. jestli je potřeba... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, pilatka a obaleči na jádrovinách 2018, 19.6.2018
Odbočím k peckovinám a obaleči druhé generace - konec kladení 11.6., tak asi nejvyšší čas na zásah (pouze u odrůd pozdnějších s nízkou násadou). KUKY: Integro? Spintor?
Sklizeň česneku 2018, 19.6.2018
Sadil jsem 5 odrůd - do poloviny května porosty perfektní; od té doby špatný - rostliny slabé, polehlé, některé uhnilé. Byly mořeny, dle potřeby zalévány, odplevelovány, meziřadí kypřeno. Tak letos nic.
Proč mi toto dělá merunka, 18.6.2018
To opravdu není list meruňky. Pravděpodobně je to list z výhonu podnože, na které je meruňka naroubována (snad Zelená renklóda).
Opylovač třešně, 13.6.2018
Teď zrovna projíždím republikou a skoro všude jsou třešně obalené plody, nikdo to už netrhá. Tady na SZ jsou ale lokality, jak jsem psal v jiném vlákně, kde je letos na většině stromů plodů málo. Nezdá se mi, že by se u těchto stromů najednou od... celý příspěvek >
Zasychání koncových větví jabloně - je to spála?, 28.5.2018
Co na to rostlinolékař?
Test letošního jara, 28.5.2018
Takové choroby, škůdci, se kterými člověk nepočítal.
Admirál, 25.5.2018
Vypadá skvěle. Jen jestli také nejste střížovický agent .
Aprix 116, 25.5.2018
Tu na predávajú 2 odrody marhulí zo Španielska - 1kg za 1,47 EUR. Jedna odrůda - menší, vybarvenější, je dost chutná, druhá - větší, bledá, světle žlutá, nic moc.
Srdce pláče z toho pohledu, 25.5.2018
Zemědělci, posypová sůl, neúdržba stromů, věk, choroby, škůdci, rozmary počasí... Takhle na dálku se to nedá.
Pokrútené listy zemiakov, čo to môže byť?, 23.5.2018
Co třeba stolbur?
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika