Příspěvky uživatele - 91.178

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vtahování sazenic, 31.8.2014
Dobrý den Co mi vtahuje sazenice především salátu a kedlubnů do země?
Vtáctvo nebeské... či skôr pekelné, 30.6.2014
Sežrali tak sežrali.Ospoň nemusím obírat a zavařovat.Na zimu zas koupím 20kg.slunečnice aby neodletěli.
Černy jeřab (Aronie), 27.6.2014
Dobrý den.Kdy a jak mohu aronii naroubovat na jeřabinu?Děkuji
Nefunkční doběhová brzda el.sekačky, 16.6.2014
Mi odešla tato brzda u poměrně drahé sekačky s pojezdem již po půl roce.Sekačka zastavila a už se neroztočila.U staré se mi stejná zavada vyskytla po 8 létech provozu.Brzdu jsem odstranil.Holt musím dávat pozor.
Další kousek k určení, 6.6.2014
Drátovec asi ne.Tato larva je měkká a tak 2cm dlouhá.A také tlustší.
Další kousek k určení, 5.6.2014 Obsahuje fotku
A jiště jedna fotka
Další kousek k určení, 5.6.2014 Obsahuje fotku
Tato potfůrka mi vyžírá vnitřky různých rostlin především sazenic. Můžete mi pomoc určit.Případně poradit likvidaci.Dálé mi něco ožírá jahody.Mám podezření na slimáky ale návnada zůstává netknutá. Děkuji.
Jaký štěpkovač mi doporučíte?, 11.3.2014
Já bych potřeboval drtič který si poradí se smrkovými větvemi, krocenou vrbou i ovocnými větvemi.Nechci jako soused stát vedle drtiče a odstřihávat jednotlivé odnože.Je takový?Na afrikány, stonky rajčat a vůbec zbytky rostlin i s hlínou mi stačí... celý příspěvek >
Kaktusy asi Mammillaria - prosím radu, 9.3.2014
Řadu let mám dva kaktusy asi Mammillaria. Pravděpodobně nedělám pří pěstování podstatnou chybu protože pravidelně a bohatě kvetou. Jen se roky vytvořil delší suchá spodní část která je dost nepěkná. Dá se odřezat a vrchní část zasdit, kdy?... celý příspěvek >
Přenos chorob mulčováním, 27.1.2014
Mulčování mají rádi hryzci, hraboši i slimáci.Stejně jak mají rádi různé krycí plachty.
Usychání větví, 27.1.2014
Mohla ba to být i Nectria cinnabarina - Rážovka rumìlková 
Zimní postřik jádrovin Nitrosanem 25, 9.1.2014
Dobrá.Tak poraďte čím stříkat a kdy a to i proti houbovým chorobám.Já už dostal nebo četl řadu protichůdných názorů. Je naprostá pravda že staré přípravky byli velmi agresivní ale stříkal jsem poze v zimě a neměl jsem takové problémy se škůdci... celý příspěvek >
Oprava skleníku, 20.12.2013
Troch to rozšířím.Vedle nátěru budu muset i znova zasklít.Dá se použít i něco jiného než klasický tmel?Nejde mi ani tak o cenu jak o usnadnění a urychlení práce.Budu používat původní sklo.
Kde sehnat malou pálenici, 3.10.2013
Kellereibedarf Schmickl GesnbR - Schnaps selbermachen
Rock Effect, 19.6.2013
Jakou máte zkušenost s přípravkem Rock affekt
Další diskuze:  6,  7,  8,  9  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika