Příspěvky uživatele - 91.178

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jezírko v zimě, 8.4.2015
Taky jsem dal jezírko do uvozovek.Zvětšit nejde je to bedna z umělé hmoty.Chtěl jsem jen napsat že i taková kaluž může být životaschopná bez velké investice a různých zařízení.Mám i dřívější zkušenost s mnohem větším rybníčkem který rovněž... celý příspěvek >
Jezírko v zimě, 8.4.2015
Mám "jezírko"110x70cm hloubka 30cm. osazené lekníny Řezanem Pilolistým.V něm dva roky žijí tři karasi červení když jsem je dostal měřili tak 2cm teď tak 6cm.Vodu nijak nečistím ani neprovzdušňuji.Přikrmuji pouze živým mnou naloveným krmivem.V zimně... celý příspěvek >
Odmechování trávníku, 8.4.2015
Tak něčeho takového jsem si nevšiml.
Odmechování trávníku, 7.4.2015
A jestli nepotřebujete trávu tak je mech nejlepší, neškodí a nemusí se kosit.
Nepůčící hrušeň po podzimní výsadbě, 7.4.2015
Nejde o urychlení ale o poslední záchranu když ostatní stromky již plně rostou nebo když větvičky začínají zasychat.Stejný postup může být použit u všech dřevitých sazenic.Stejný postup prodlouží i například životnost řezaných růží.
Nepůčící hrušeň po podzimní výsadbě, 6.4.2015
Tady jsou zatím rady jen o řezu.Jestli nezačne rašit vykopat dát celý stromek na jeden den do vody, může být i déle a znovu zasadit.Z vlastní zkušenosti vím že funguje.
Podnože pro jabloně a jejich "odolnost" proti poškození hryzci, 31.3.2015
Záleží asi i na chem.složení půdy. Mi pozinkované pletivo vydrželo tak pět let.teď používám potažené nějakou um.hmotou ale ani to není záruka.
Barva na skleník, 22.3.2015
Čeká mne oprava skleníku.Jaké máte zkušenosti s odstraněním koroze?jde použít nějakou chemii?A jakou barvu?Mám použít místo rozbitých tabulí polykarbonát nebo nechat sklo?Děkuji za rady.
Jak se bránit okusu srnkami na zahradě, 7.3.2015
Srny nelezou na zahradu z hladu ale proto že jsou to kozy mlsné.Mi jednou sežraly jen pupeny růží.V lese je útěková vzdálenost snad kilometr v zástavbě kde je nikdo nemůže lovit tak 20m.Štěkotu psů v zahradě si nevšímají.Pomůže jedině plot.Nebo... celý příspěvek >
Jak udržet cca 1000m2 nevyužívané travnaté plochy?, 6.3.2015
To píšete pro zasmání?Já sekem plochu o velikosti přibližně půl hektaru pravidelně osazenou stromky bubnovou sekačkou tak 6x ročně a stromky posekané nemám.Trávu nechám ležet případně se může dát jako mulč ke stromkům.To nedělám protože se do toho... celý příspěvek >
Štěpky z tůjí, 25.11.2014
Nejlépe je zadat heslo rez hrušková přímo do vyhledávače.Řada lidí si plete thůje a cizí jalovce.Na českých ani slovenských rez hrušková nejde aspoň co jsem se dočetl.
Kompost, 18.11.2014
To že velká vrstva trávy smrdí jak králičí hnůj je fakt.Mi je celkem jedno co smrdí hlavní je výsledek a ten je poznat.Každý rok získám tak jeden metr krychlový kvalitní zeminy, neříkám kompostu ten vypadá jinak. Další častá ale těžko splnitelná... celý příspěvek >
Kompost, 17.11.2014
O tom jak založit kompost je toho napsáno hodně a ne vždy je možné rady dodržet. Například založit najednou, dávat jen zdravý materiál ap. Já jsem si udělal dvě ohrádky 1x3m vysoké 1m vedle sebe z klasického pletiva. Do volného dávám tak jak... celý příspěvek >
Půda po rajčatech s plísní, 3.9.2014
Dusíkaté vápno.
Vtahování sazenic, 1.9.2014
Ty jsou užitečné.Tak jak tomu zamezit?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika