Příspěvky uživatele - 178.9

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Který 4T křovinořez, 23.5.2015
Tj názor z roku 2007 i s trabantem:-D. V testu byly zastoupeny obě skupiny. Jak klasické dvoutakty, tak moderní lehké čtyřtakty, které si začínají razit cestu na výsluní. Přestože zatím se prodává většina těch prvních, čtyřtakty našem testu jasně... celý příspěvek >
Který 4T křovinořez, 23.5.2015
Srovnání s trabantem a škodou 100 nebylo vůbec šťastné, neboť v té době technologie dneška nebyly.
Který 4T křovinořez, 23.5.2015
Emise vznikají z oleje v benzínu a z nespálené směsi u 2T, možná víte. Za sebou motor neznamená, že smrad 2 T nedýchám a rozplyne se pozemku. 4T mají vibrace nízké a nízkou hlučnost. Vývoj je u 4T obrovský jenže Vy jej nevidíte. 2T je u konce... celý příspěvek >
Který 4T křovinořez, 22.5.2015
Máte 1*.
Který 4T křovinořez, 22.5.2015
Držím se tématu zuby nehty :-D. Opravení starého 2T je téma do opravny a druhá polovina tématu je jaký 4T křovinořez z těch dvou co si vybral. MM4 ještě raz.
Který 4T křovinořez, 22.5.2015
Srp je nejtišší, ovšem srpem nevysečete rohy a trávu nízko u země. Místo naklepávání srpu doplním strunu a neplazím se při sečení po zemi.
Který 4T křovinořez, 22.5.2015
Nějak jste přehlédl, že se ptá na 4T o obsahu úrovně GX35. A nedávejte do jednoho pytle 4 mix a 4 T GX 35 dlouhóó nic a pak je Robin Subaru. Robin se dělá v obsahu na 40 kubíků s nizoučkými vibracemi. Garáž je místo, kde nejrychleji zjistíte, jak ten... celý příspěvek >
Který 4T křovinořez, 21.5.2015
Nebudem si přeměřovat pindíka v akceleraci Stando. Sám víte, jak se má sekat, doufám. Přidat ubrat nikdo odborně nedoporučuje. A v tom je výhoda 4T, který jede v zátahu dlouho a vyhovuje mu stálý chod. 4T nespaluje olej což jej činí ve splodinách pro... celý příspěvek >
Který 4T křovinořez, 21.5.2015
Na 100 m s větrem ke mně cítím smrad z 2T. 4 mix se tak jmenuje, protože jede na mix. Zdraví je jenom vaše.
Který 4T křovinořez, 20.5.2015
Hmotnost není 2 kg rozdíl jenom 1.2 kg.
Vari uhýbá do leva, 17.5.2015
A na zpátečku teď malotraktor stojí, nebo couvá?
Vari uhýbá do leva, 12.5.2015
JfK: po dvaceti letech jsem kontroloval náboje a palce. Palce mám koupeny nové i tak je nebylo potřeba vyměnit, náboje jsou v poho. Malotraktor jede pěkně rovně než ujde kolo.
Vari uhýbá do leva, 12.5.2015
Omletý náboj těžko, palce udělají smýkání po přeskočení v osazení náboje. Dohustit kola.
Vari vs Moundfield, 7.5.2015
Motor 2T s malotraktorem si teď koupí leda bezmozka. Taky mám zkušenost. Můj 4T jsem půjčil na zkoušku a jak si myslíte, že si nadával jak varinu vracel :-D já v.ůl vzal 2T.
Vari - jak vytvořit rychle dvojmontáž TN, 5.5.2015
Stando, tak chtěl jste co nejrychleji vytvořit dvojmontáž TN. Návrh 11107 je nejrychlejší z materiálu k sestavě Vari. Teď z toho mám dojem, že rychlost už není hlavní cíl a chcete originál svorník. Včera jsem si prohlédl originál svorníky. Konce se... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika