Příspěvky uživatele - 178.9

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Který 4T křovinořez, 3.6.2015
2T kouří a 4T nekouří z principu funkce motoru. 4T protůruju a nekouří 2T kouří a smrdí.
Který 4T křovinořez, 30.5.2015 Obsahuje fotku
Kolo s 2T, tohle bych nechal celé ve sběrných surovinách (5000 za mizerný 2T k ničemu).
Ohnutá kliková hřídel, 30.5.2015
Předpotopní názor, 4T za dobu, co jste spal utekl 2T.
Který 4T křovinořez, 30.5.2015
Honda GX 35 nasaďte si brýle je toho plný internet. 2T je levná možnost v našich končinách s čínským motorem. Monstrum o váze přes 10 kg s odkrytým válcem mezi nohama, nádrž na štangli, jakoby historickému moto cyklu z oka vypadl.
Který 4T křovinořez, 30.5.2015
Úplně stejně.
Ohnutá kliková hřídel, 30.5.2015
No jo, ale kolik ten krám vážil, jak se startoval, jaký dělal randál? Dnešní sekačka není na rovnání obrubníků a odseknutí trubky v zemi. Normální člověk si projde zahradu, označí si pařezy a jiné překážky, kameny odhodí a seče desítky let. Nač s... celý příspěvek >
Který 4T křovinořez, 30.5.2015
Srp do debaty patří ještě méně, než trabant. Když už srp, který je mnohem nebezpečnější, než kosa, tak opatrně s ním. Seká se v oblouku švihem a lehce jeho špice skončí v botě, opřené ruce. Jak začala růst tráva, tak se opět ozývají motorové kosy a... celý příspěvek >
Výměna oleje Vari, 25.5.2015
A jak jste přišel na 1:1? Mě vychází, že nevyteče 1 deci. Bez točení s motorem malotraktoru. V rozpůleném motoru je deci oleje zachycené pěkně vidět. Za sezónu se vypustí olej, který stejně není znehodnocením na výměnu a tj všecko o výměně oleje a... celý příspěvek >
Výměna oleje Vari, 25.5.2015
SfK: vaše oblíbené až a kdyby není na místě. Interval výměny oleje je v manuálu. Zpočátku častěji potom po sezóně, častěji doma není třeba, tolik nikdo s motorem nenatočí.
Který 4T křovinořez, 25.5.2015
SfK měl dotaz na strunovou hlavu či jaký 4T. Cenu strunové hlavy si mohl zjistit za několik minut. Spotřebka :-D tj nedýchat smrad a nebýt v hluku, lehce startovat něco udělat pro zdraví.
Který 4T křovinořez, 24.5.2015
Pro Standu hnidopicha jiný video, teď pumpoval pumpičkou že jo, jináč mě Robin po sytiči nezdechne nezakouří a stačí jeden cuk a jede.
Který 4T křovinořez, 24.5.2015
SfK: a jak se toho jako kdyby vyvarujete u osobního auta?
Který 4T křovinořez, 24.5.2015
2T nenastartujete bez kouře. PP nezbyde než si ten 4T zkusit, že.
Který 4T křovinořez, 24.5.2015
O procentech se přít nebudeme, Subaru nepotřebuje oblbovat, všecko je změřeno na diagnostice. Já seču 4T co jsem sekal silnějším 2T 740 z mountfildu stíhám zhruba ve stejném času. Bez klapek bez smradu.
Který 4T křovinořez, 24.5.2015
No já si ještě užil trabantů a wartburgů ažaž. 4T je citlivější k okolnímu prostředí o 90% sníženými škodlivinami ve výfukových plynech, o 40% nižší spotřebou benzínu, nízkým hlukem. Tedy v případě Robin Subaru a srovnání stejných objemů 2T- 4T.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika