rotavator Robix



kenybz - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (64) - 152.7 (?)
5.3.2008 20:57
Dival jsem se dnes ale zitra pro sichr jeste jednou.ale musim prvni koupit nove jehlove lozisko ktere je na pistnim cepu, protoze to puvodni je kaput z klece tam nezbylo ani Ň a jak jsem vyklepl cep tak vypadly jen jehlicky Myslim ze predchozi majitel tomu daval...
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
host - 152.7 (?), 5.3.2008 19:42
Sroub volnobehu? Nevim ktery myslite jeden sroub je u difuzoru s pruzinkou proti uvolneni a druhym sroubem se steluje pootevreni klapky. Podle me ten na difuzoru urcuje bohatost smesi a ten pod klapkou volnobeh jak je to nastaveni? Ja jsem zkousel ruzne nastaveni ale motor natocim kdyz dam 3/4 plynu a roztocim motor vrtackou a on po 4 sekundach chytne otacky kolisaji a kdyz jen mirne uberu tak se otacky prudce snizi a motor zhasne.Od karburatoru mam 30cm hadicku na benzin naplnim plovakovou komoru a zbytek hadicky a kdyz motor bezi tak se v hadicce posunuje tak 1 cm za 2 sekundy...neni to nejak velka spotreba??? Mozna to bude fakt tou kompresi jak jsem psal... Z.M.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
kenybz - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (64) - 152.7 (?), 5.3.2008 20:15
Prikladam fotky
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
kenybz - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (64) - 152.7 (?), 5.3.2008 20:25
Ten karbon na tom pistu je na spodni strane (smerem k zemi)Tato strana valce je hur chlazena proto to mnozstvi karbonu.Protilehla strana je temer cista.Pohled na vlozeny krouzek ve valci ukazuje na opotrebeni pistniho krouzku... Dalsi fotka je karburator nevite jake je spravne serizeni??? Ocekavam dalsi rady a dekuji vsem.Omlouvam kvalitu fotek je to jen mobilem.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 14.151 (?), 5.3.2008 20:20

Ano, šroub s pružinkou je bohatost směsi. Od dotažení povolit zkusmo asi 1/2 otáčky. Já jsem měl kroužky tenký - velmi jetý, a přesto motor chytal dobře, jen málo táhl. Nepřeplavuje se plováková komora?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 14.151 (?), 5.3.2008 20:23

Zdá se mi, že podle fota máš velmi chudou směs (velká mezera mezi závity pružiny).

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 14.151 (?), 5.3.2008 20:28

A co ta mosazná hřídelka, která je ve vydřené díře? Není to ovládání klapky sytiče?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
kenybz - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (64) - 152.7 (?), 5.3.2008 20:32
ano to je ovladani sytice...jeste pripominam ten motor bezel bez problemu a pak se zastavil bezel cca 2 minuty bez zateze v garazi drzel i volnobeh a najednou tyto problemy
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
kenybz - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (64) - 152.7 (?), 5.3.2008 20:29
Komora se nepreplavuje jake je spravne serizei hladiny v komore a jakym zpusobem to udelat?Vim ze prihnutim plisku, ktery doseda na jehlovy ventil jenze ten spusob a mereni...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 14.151 (?), 5.3.2008 20:40

Ještě jednou se podívejte, jestli není v trysce nějaká vlasová nečistota.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
kenybz - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (64) - 152.7 (?), 5.3.2008 20:57
Dival jsem se dnes ale zitra pro sichr jeste jednou.ale musim prvni koupit nove jehlove lozisko ktere je na pistnim cepu, protoze to puvodni je kaput z klece tam nezbylo ani Ň a jak jsem vyklepl cep tak vypadly jen jehlicky Myslim ze predchozi majitel tomu daval...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika