Příspěvky uživatele - 152.25

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nářadí Fiskars, 21.5.2012
A vyzkoušeli jste někdo ten vytrhávač plevele? V záchvatu touhy po dokonalosti jsem chtěla vyrýt z trávníku pampelišky, nepřišla jsem ale na žádný postup, který by škaredě nepoškozoval trávník. Je to jen drahá blbost, nebo to skutečně funguje? Vy... celý příspěvek >
Odplevelení pod stromky, 17.5.2012
Ta reakce "mluvíte mi z duše" měla být u příspěvku, který se podivoval, kam se posunulo zahrádkaření. Taky se občas nestačím divit, co všechno vadí a škodí a je nutné okamžitě vyhubit nějakým kouzelným a zhusta velmi jedovatým... celý příspěvek >
Odplevelení pod stromky, 17.5.2012
Mluvíte mi z duše. :-)
Napadená růže, 14.5.2012
Myslíte, že by zabral i Biool? Mospilan jsem měla v ruce a vypadá to na skutečně velký sajrajt. :-(
Napadená růže, 10.5.2012
Do lístečků růže něco vyhlodává kulaté dírky, později jsou vykousané celé kusy listů. Co by to mohlo být?
Máta - hodně silná?, 6.5.2012
My to spíš hážeme do všelijakých letních nápojů, výborná kombinace s malinovým nebo bezovým sirupem. Nebo jen s vodou a s ledem. :-)
Založení trávníku, 24.4.2012
No co byste dělal, radujte se, že vy sekat ještě nemusíte. :-))) Pokud to není uschlé, tak co řešit.
Pomrzla meruňka, nebo ne?, 19.4.2012
Ale jak víte, že to prostě normálně neodkvetlo? I.
David Austin růže - zaslané poštou přímo z UK, 17.4.2012
Já psala panu Šípovi a odpovídal, že na podzim chystá velkou nabídku anglických růží.Co to ovšem znamená a jestli je hned nevyprodá, jako třeba Pelcovi, to nevim. Melisa
Růže Emila Maria, 30.3.2012
Ona to je Emilia Maria, ne Emila. Ale je pravda, že bůhví, jak se to jmenuje původně.
Růže Emila Maria, 19.3.2012
Objednala jsem ji na podzim, přišla v pořádku, silná rostlina i kořeny a tváří se, že přežila zimu a bude rašit, uvidíme. :-)
Sango Kaku - keř nebo strom?, 19.3.2012
No tak to zkuste do googlu zahdat vyhledání obrázků této rostliny a budete koukat... :-) Spíš je strach, aby to nebylo příliš velké...
Co použít na srovnání zahrady? Je hrbolatá, 27.2.2012
My jsme přeryli zahradu a založili nový trávník. Všude byl stejně starý drnovatý trávník, bylo to nejjednodušší. Nevím ale, jak velkou zahradu máte, my máme malou, takže jsme to postupně po pruzích zvládli.
Starkl - zkušenosti, 11.1.2012
Tak taky podle katalogu vybírám, kontrolně hledám i jinde a kupodivu - třeba stromy nebo keře vycházejí ještě i levněji. Předražené mi přijdou balkonovky. Ty asi nakoupím v zahradnictví. Ale vybraný keř nikde jinde v nabídce nemají...
Sango Kaku - keř nebo strom?, 11.1.2012
Nalezeno v oblíbeném/neoblíbeném katalogu Starkl... :-) Tam inzerováno jako keř, když jsem to hledala nai nternetu, tak tam na obrázcích taky pěkně vzrostlý strom. Je to jen stříháním? Podrobnější informace neuvedeny ani na jednom místě, takže nevím,... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika