Příspěvky uživatele - 213.119

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zuzana, 27.1.2014
Velmi vtipné a netradiční hodnocení?!?!?
Kterou letní jabloň?, 23.1.2014
Pane ing.Mravenče v létě jsem ji koupil v hypersuper jablka, vypadala jako letní. Po nakousnutí ale chutnala hnusně, pravděpodobně dovoz z unie (asi nz vojenské sklady) cca zásoby dvou až desetileté. Po této zkušenosti si zasadím letos jednu letní... celý příspěvek >
Hokaido dnes, 9.1.2014
Hokaido je potřeba uskladnit do sucha.   Nemáte ve sklepě vlhko?
Odrody naších dedov a pradedov, 9.1.2014
No tak zkusme navrhnout zajímavé křížení, třebe se nějaký šlechtitel chytne Tip č.1            Boscopské červené x Pinova Jarin
Odrody naších dedov a pradedov, 9.1.2014
Ať šlechtitelé vyšlechtí jakoukoli odrůdu, teprve pokud se prosadí u sadařů a zahrádkářů bude úspěšná. Ty odrůdy které se nebudou prodávat, nebudou se ani množit. Každoročně jsou uváděny nové a nové odrůdy. Které se prosadí určí většina... celý příspěvek >
Krvavka, 2.12.2013
Jedná se o letní odrůdu, vhodná je předvším k přípravě letních kvasů. Roste zakrsle až sloupovitě.   Brzy hniličkovatí. Dekorativní odrůda - na přímý konzum se moc nehodí (vysoký obsah cukrů). Jarin.
Čačanská lepotica, 2.12.2013
Když je dobrý kvas je i dobrá pálenka. Čím je lepší kvas, je lepší i pálenka. Jain.
Odruda Fuji v Cesku, 28.11.2013
Odrůda FUJI má mnoho klonů : F-Lynd Spur, F-Yataka, F-September Wander, F-Auvil Early, F-Beni Shogun, F-Daybeak, F-Myra, F-Rising Sun, F-Nagafu 2, F-Morihofu, F-Akifu a další jiné.     ... celý příspěvek >
Stupeň červivosti jabloní podle odrůd, 25.11.2013
No... velmi zajímavý postřěh, co je tedy lepší?           Rezistent nebo odrůda pod preventivní chemickou ochranou? Třeba by to byl dobrý námět pro diplomovou práci. Jarin
Špendlíky, 21.11.2013
U Tipaly mám tu samou zkušenost.
Lze sazet i v zime?, 20.11.2013
Asi před pěti roky jsem koncem ledna sázel prostokořené sazenice, sedum Tipal a sedum Tophitů.Teplota vzduchu byla přes den kolem +5 stupňů v noci do - 4. Ujaly se všechny. Půda nebyla zamrzlá, zamrzla za čtrnáct dní po výsadbě. Jarin
Heliodor, 14.11.2013
Pěkný a dobře zapamatovatelný název je jistě pro prodej užitečný. Meruňka Bhart ná také název Orange red, pod tímto názvem je také prodejnější.
Slivoň Hollywod, 11.11.2013
Hollywood je okrasná slivoň, Melitopolki je mnohem lepší odrůda. Těžko je to ale Broskošvestka.
Elena, 7.10.2013
Mám deset stromků Eleny. Je to velmi chutná a plodná odrůda. Ale po osmi letech má šest stromů Šarku a čtyři jsou zatím zdravé. Plodnost je u všech stejná, jen chuť plodů je u nakažených stromů trochu... celý příspěvek >
Sloupovité jabloně, 1.10.2013
Ustřihnout můžete, ale u sloupovitých jabloní se nemusíte bát větší úrody. Jarin
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika