Příspěvky uživatele - 39.193

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Slaměnky, 13.5.2011
Dobry den už asi mesic mam zasete slamenky a pořad nic tak sem je skusil dad do foliaku ale bic ne vyrostlo poradite co jsem mohl udelat za chybu.Dekuji moc za odpovedi
Brambory, 13.5.2011
Dobrý den chtěl bych se zeptat jak daleko od sebe se sazi brambory... Dekuji moc
Čim hnojit jahody, 13.5.2011
Dobry den mužu hnojit jahody slepičinkama.Dekuji za odpověd
Jak hnojit, 13.5.2011
Dobrý den chtěl bych se zeptat kolikrat ročně se hnoji jahody a čim.Děkuji za odpovědi...
Maliny, 8.10.2010
mohu ostrihat maliny vsechny listy jsou oschle dik za radu   ,,..
Modrence, 4.10.2010
jak mam poznat cibule modrence dekuji za radu
Meloun, 30.9.2010
prosim o radu letos jsem vysel meloun slymaci si letos dali zalezet vsechno mi to sezrali poradte jak ho ochranit skousel jsem i jet na ne ale nezabral
Kavovnik, 25.9.2010
a jak mam sit ze zrn kavy a jak hluboko nebo je mam nechat naklicit ve vode na vate a pak zasejt dekuji za odpoved
Kavovnik, 24.9.2010
jak se pestuje kavovnik dekuji za odpoved
Zalévání keřů, 24.9.2010
mam vubec zalevat keriky a kolikrat dene
Kam dat maliny, 21.9.2010
Prosil bych o radu pristi rok se chystam koupit maliny a nevim kam je dat prosim poradte
Jak sazet, 20.9.2010
jak hluboko se sadi tulipan
Co kdyz cibuloviny zacnou rust na podzim?, 19.9.2010
ja si myslim ze jeste vykvetou jak jste je nechala pri pokojove teplote tak vyklicili, ja bych je nechala radsi v kvetinaci doma... aby vam neumrzly
Jak rozeznat cibule, 19.9.2010
dekuju moc
Jak rozeznat cibule, 19.9.2010
jak mam rozeznat cibule narcisu od tulipanu vindal jsem z pudy dal je do jedne krabice na jednustranu jsem dal tulipany a na druhou stranu narcisi dekuji za pomoc          
Další diskuze:  6,  7  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika