Příspěvky uživatele - 59.254

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mandlovník, 13.5.2011
Cizosprašné. Mittw.
Konference, 5.5.2011
U nás včera minus 5 místy u vody i minus 9. :-(Letos šlo všechno do háje, včetně vína a fíku s nasazenými plody ve skleníku. :-( K té hrušni: je zajímavé, že tak dpoadla pouze konference... a zrovna jedna z nejodolnějších odrůd... Mittw.
Vaše zkušenosti - Pražákovi Droždín u Olomouce?, 26.4.2011
Já u nich byl letos poprvé. Sortiment jednička. Na webu mi vadí, že ne všude uvádí podnože. Na místě trochu chaos, něco nebyli schopni dohledat. Ceny vyšší, visačky strohé, když už popsané tak rukou, téměř nečitelné. Kupoval jsem meruňky - trochu... celý příspěvek >
Prosím o radu o roubování, 7.4.2011
Loni se mi rouby meruněk v korunce myrobalánu v létě vylomily - vlastní vahou kvůli bujnému růstu a odstranění úvazků v červenci. Roli mohla hrát taky technika roubování - kopulace. U anglické by byl srůst jistě lepší. Uvázky, které jsem pak... celý příspěvek >
Odruda merunky Pinkcot, 6.12.2010
Smekám klobouk. Opravdu dobrá práce! Autorovou motivací dále pracovat s databází by mohl být profit z případných reklamních bannerů. Tudíž by bylo dobré zvážit přesunutí stránek jinam, jejich rozšiřování a osvětu a autorovi následně mohou přinést... celý příspěvek >
Vrúble, 1.12.2010
Představte si, co s rostlinnými pletivy udělá šok z teplot blízkých nule rázem do 50 st... nesmysl. Mittw.
Najlepšie slivky, 16.11.2010
Nechci Vám kazit prvotní nadšení, ale od jednoho nejmenovaného důvěryhodného zdroje z VURV jsem slyšel, že s kvetením a následnou plodností to není žádná sláva. O chuti plodů zatím nic nevím, zkusím se lépe poptat...  Něco se mi plete, že jako... celý příspěvek >
Přiroubování druhé odrůdy, 4.10.2010
Jako podnož semenáč, chcete-li velký (tj. normální) strom. Chcete-li zákrsek, volte kdouli. Vyžaduje ovšem oporu i v pozdějších letech. Mitt.
Stromek do květináče, 12.11.2008
Bydlím v mrazové kotlině Jeseníků - 600m.n.m., mám v květináčích švestky, jabloně, buky atd., v bonsajových miskách (velice mělké) a zimuji je normálně na záhonku! Květináče dražší schovám, levnější bez glazury zabalím do novin či kartonu a zapustím... celý příspěvek >
Další diskuze:  6  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika