Příspěvky uživatele - 5.149

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bifteková rajčata, 9.8.2014 Obsahuje fotku
Paní Kateřino, posílám slíbené fotky Kosmonauta z loňského roku. Z druhého obrázku je patrno, proč ho letos nepěstuji.                   Mr Big              ... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2014, 9.8.2014
Také jsem s Goldkrone spokojen. Po dlouhodobém suchu jsme u nás měli plno bouřek, z těch čtrnáct dnů napadlo alespoň 140 mm-praskání žádné.             Mr Big
Zastřihování listů u rajčete, 9.8.2014 Obsahuje fotku
Pane Lukáši, tady posílám ty slíbené obrázky mých Stupických na jihozápadní lodžii, kde teplota při velkých vedrech přesahuje 40 °C. Původně jsem tyto Stupické vysazoval do 5 l kbelíků s mezidnem pouze proto, abych mohl porovnat rostliny Stupických z... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2014, 8.8.2014 Obsahuje fotku
Bakteriální skvrnitost rajčat - obrázek se mně nepodařil nijak převést v lepším provedení.                       Mr Big
Bifteková rajčata, 8.8.2014 Obsahuje fotku
Solar Flare, Moruno, Negro Almeria a Costoluto Genovese (dole v pravém rohu).                   Mr Big
Pozná někdo druhy kaktusů?, 8.8.2014 Obsahuje fotku
Od té doby co bydlím v paneláku, tak pěstuji jen menší jihoameričany.                         Mr Big
Pozná někdo druhy kaktusů?, 7.8.2014
Trn, který odpadl nikdy nedoroste, spodek zůstane tak jak je.                  Mr Big
Bifteková rajčata, 7.8.2014 Obsahuje fotku
Costolut je hodně druhů, jmenují se podle oblastí, kde jsou tradičně pěstovány. Costoluto Genovese je z nich nejméně žebrované. Já jsem pěstoval také Costolute Fiorentino a to bylo tak žebrované, že to bylo až skoro nepoužitelné, loupání kůže byl... celý příspěvek >
Česká rajčata, 7.8.2014 Obsahuje fotku
Takhle vypadá moje rajče Moravský granát z Gengelu. Na všech třech rostlinách stejně. V sobotu půjdou do kompostu.            Mr Big
Česká rajčata, 7.8.2014
K tomu nemohu nic dodat, Vaše chuť je Vaše chuť a je Vaše věc, jaké odrůdy budete pěstovat. Jen nevím, co myslíte tím, že nejsou vhodné do teplejších podmínek.                        Mr... celý příspěvek >
Česká rajčata, 7.8.2014 Obsahuje fotku
Teď bych si dovolil napsat ještě něco k již diskutovaným novým českým cherry rajčatům. Chuťově mně všechny čtyři odrůdy vyhovují, Mini a Bibi jsou šťavnatá rajčata s tenkou slupkou, Valdo a Datlo jsou rajčata s menším obsahem šťávy, jejich... celý příspěvek >
Pozná někdo druhy kaktusů?, 7.8.2014
Taky jsem si myslel, že je to Echinocactus grusonii.                         Mr Big
Pozná někdo druhy kaktusů?, 7.8.2014
Cephalocereus senilis.
Rajčata pro sezónu 2014, 5.8.2014
V Almerii se to tak nedělá, protože půda je tam zasolená mořskou vodou. Některé odrůdy rajčat se té slané vodě a půdě přizpůsobily.  Já mám semena těchto rajčat Kumato od Baikala- J.A.O.Lopeze. Od něho jsem dostal ještě letos v červnu další:... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2014, 5.8.2014
Pochopitelně jsem solí zaléval jen rajčata ve kbelících. Rostliny jsem si nezničil, ale rozdíl v chuto jsem nezpozoroval. Jinak na španělském webu jsem teď četl, že lze použít také draselnou sůl, kterou se běžně hnojí na podzim. Rajčata moc nemusí... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika