Příspěvky uživatele - 134.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rozpoznávanie kvetných pukov, 21.11.2011
Chcel by som starších, skúsených záhradkárov poprosiť o radu. Ako rozlišovať kvetné puky od rastových? V knihách sa uvádza, že kvetné puky sú väčšie ako rastové.  Osobne mi to však nestačí, veľkosť je v tomto prípade relatívny pojem. Na... celý příspěvek >
Rok splněných přání, 10.11.2011
Ďakujem všetkým za reakcie, hlavne Vám pani Elena. Presne toto som potreboval vedieť. Práve ste mi splnili jedno tohtoročné želanie .
Rok splněných přání, 9.11.2011
Ako to myslíte, že u tohto ovocia sa veľkosť plodov prenáša na semenáče iba z 25%? Mám to chápať tak, že že keď zasadím orech, mám iba 25 percentnú šancu,  že mi z neho vyrastie taký istý? To ste ma moc nepotešil  .... celý příspěvek >
Ake odrody do nadmorskej vysky 630 m?, 2.11.2011
Zdravím Vás, na akých podpníkoch máte Melódiu a Topaz naštepené? Doteraz som mal dojem, že vretenám sa vo vyšších (menej priaznivejších) polohách veľmi nedarí. Ako stromčeky hnojíte? Vďaka a nech Vám to rastie!
Kanadská borůvka, 20.10.2011
Vďaka za super rady.
Stredne veľká čerešňa, 19.10.2011
Vďaka. Práve 3m sa mi zdajú málo. Bude na trojmetrovom voľne rastúcom stromčeku dosť čerešní na zaváranie? Ako veľmi ten Burlat praskal a hnil?
Stredne veľká čerešňa, 19.10.2011
Dobrý deň. Na akom podpníku by som mal zohnať čerešňu, pokiaľ nechcem, aby nebola moc vysoká a zase ani moc malá (aby bolo dosť na jedenie aj spracovanie)? Do akej výšky narastie čerešna na podpníku Colt, alebo Mahalebka? Potrebujú oporu,... celý příspěvek >
Poradíte jméno kaktusu?, 18.10.2011
Pravdepodobne agave.
Skladování hrušek, 18.10.2011
Niektorí pestovatelia sa snažia v pivnici pri skladovaní jadrovín udržiavať určitú vlhkosť. Dokonca tam umiestnia sud s vodou. Poznám ľudí, ktorí na svoju vlhkú pivnicu, čo sa týka skladovania jabĺk, nedajú dopustiť. Ja sa naopak snažím v pivnici... celý příspěvek >
Kvetné puky, 18.10.2011
Vďaka. A ako ten zaštepený strom na jar rezať? Podobne ako novo zasadený, čiže zakrátiť prijaté letorasty na štvrtinu? Alebo vzhľadom na to, že som štepil do staršieho stromu nie je potrebné príliš dlhé zakracovanie? Predpokladám, že zastrihnúť... celý příspěvek >
Kanadská borůvka, 17.10.2011
Áno. Zo všetkých návodov som pochopil, že najdôležitejšie sú tri veci: dobrá zálievka, kyslé prostredie a hnojenie. Mimochodom, na zasadenie stačí akýkoľvek rašelinový substrát? Najvhodnejší by bol asi originál na čučoriedky a rododendrony, ten... celý příspěvek >
Chladné počasí sběr paprik?, 17.10.2011
A načo máte ten červený kolík na prádlo na poslednej fotografii papriky?
Kvetné puky, 17.10.2011
Na slivke zaštepenej túto jar sa na letorastoch vytvorilo niekoľko dvojitých (aj trojitých) pukov. Budú takéto puky budúci rok kvitnúť podobne ako je to pri broskyniach? Vďaka.
Kanadská borůvka, 14.10.2011
Zdravím, Paľo. Čučoriedky sa chystám zasadiť aj ja. Čo som čítal, tak jama by mala byť min. 60x60 cm. Na hĺbku tiež nejakých 50-60cm. Stačí takýto rozmer? To by vychádzalo zrhuba do tých 250 l rašeliny. Fóliu na oddelenie jamy sa nechystám dávať,... celý příspěvek >
Nové jabloně do starého sadu, 11.10.2011
To si už musíte rozhodnúť sám. Zistite si, ktoré jablká sú vhodné na mušt, prípadne u známych ochutnajte rôzne odrody. Podľa toho, čo chutí vám a zbytku rodine, zasaďte. Ako ďalšie kritérium môžete použiť napr. či je daná odroda náchylná na... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika