Příspěvky uživatele - 230.129

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zase růže, 17.1.2013 Obsahuje fotku
odpověď pro Mičurinec.. - je zelená růžička -- Lovely Green. má drobné a opravdu zelené květy, které uvnitř někdy bývají malilinko růžové.. jestli ji nabízí někdo u nás nevím.. -mám ji z Německa..
Zase růže, 17.1.2013
jak blízko -- tak to záleží na typu růže,, v některých kalalozích je u každé růže uveden i počet sazenic na metr čtvereční. jinak, když chcete aby se růže navzájem proplétaly - tak bych volila toho půl metru.. aby měly obě dostatek živin.
Zase růže, 15.1.2013
to může být třeba růžová Mary Rose - nebo i jiná austinka --podívejte se na stránky David Austin
Zase růže, 9.1.2013
s hydroponií nemám žádné zkušenosti. ale zkusit s emůže dát do petky s uřezaným dnem i vrškem hlínu a do ní opatrně nasadit. toto dát do většího květníku doplněného hlínou nechat v chladném a světlém prostředí ale je to jen pokus taky bych asi... celý příspěvek >
Zazimování jezírka, 7.1.2013
Myslím tím čerpadlo 5w od OASE.Nemám ho puštěné pořád, ale jak hladina zamrzne, zapnu to na noc a ráno krásná díra bez ledu.Funguje to bez problémů i při mínus 25 stupních.
Zazimování jezírka, 7.1.2013
Mám toto čerpadlo a jsem nad míru spokojen, vřele doporučuji.
Zazimování růží, 7.12.2012
jj - zimujte -- teploměr má jít hluboko dolů -
Zazimování růží, 25.11.2012 Obsahuje fotku
ahoj -- dobré je udělat kolem růže takový kruh z králičího pletiva a do něj nasypat listí. jinak to sfouká vítr.. dávala jsem letos k některým háklivkám béžovou nebo i bílou textilku.. ta bílá je ale slabá - musí se aspoň 2x. -K.
Očkování růží, 15.11.2012
určitě zavíčkovat. je to kvůli mikroklima.. vzduch tam mají..a teď když už začínají mrazíky - tak tím spíše.. fakt uzavřít..  odpetkovat na jaře bývá osudové - spálí je první silnější slunko.. nechat ještě aspoň do května pod flaškou.... celý příspěvek >
Očkování růží, 14.11.2012
ahoj -- růže v petkách mám zavíčkované a přihrnuté do polovic hlínou.. někde i výše, ale ne úplně aby měly nějaké světlo. pokud napadne sníh bude to stačit. jinak dám ještě textilku ve dvoje. loni bylo -22 st a pod petkama byly řízky i s listy.... celý příspěvek >
Růže, 14.11.2012 Obsahuje fotku
růže se jménem Red Leonardo da Vinci - je nádherné barvy. ---a to jsem někde narazila i na bílého Leonarda--
Růže, 14.11.2012 Obsahuje fotku
jedna z krásných keřových růží - Leonardo da Vinci
Zase růže, 22.10.2012 Obsahuje fotku
krásná popínavá - nebo i keřová růže je Rosarium Uetersen - má nádhernou barvu . taky ji ovšem dala zabrat letošní zima. jako ostatně skoro všem.
Růže ze semínek?, 15.10.2012
a já moc děkuji Jitce za příspěvek -  viděla jsem růžičky už v květu.. K.
Růže ze semínek?, 11.10.2012
ahoj - nedá se to předem odhadnout. kolegyně si taky vypěstovala růžičky z šípků.. měly by přemrznout - řeknu ji aby tu napsala své zkušenosti.. K.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika