Příspěvky uživatele - 86.111

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rakytník - za jak dlouho bude první úroda?, 25.1.2012
Záleží na tom, čemu říkáte úroda. Duhým rokem to bude třeba pět bobulek, třetím 40 a čtvrtým hrníček bobulek. A můžu se zeptat jaké jsou ty účinky rakytníku. Mám ho taky a bobulky nikdo nejí, bych řekl, že to je ovoce jen pro fajšmekry, kteří to... celý příspěvek >
Staré odrůdy jabloní - Slovácko, 24.1.2012
Mí prarodiče mívali v zahradě staré stromy starých odrůd podivných zřejmě místních názvů jako hrkávky, jadrničky, kožuchy... Tato jablka nikdy nikdo nejedl, protože ve srovnání s jinými, možná dnes už taky starými odrůdami jako jonatan,... celý příspěvek >
Rozdrápané kmeny, 20.1.2012
Pro Pala: Jestli obalujete kmeny na zimu, tak si tam mravenci mraveniště samozřejmě přes zimu neudělají, to jsou někde zalezlí v zemi. Mravenci končí svou aktivitu někdy během září a jestli v té tobě obalujete kmeny něčím na zimu, a na jaře obal... celý příspěvek >
Rozdrápané kmeny, 19.1.2012
Taky jsem kdysi použil tu netkanou textiliim, ale po čase jsem zijstil, že pod tu netkanou textilií může zalézat všeliká havěť, mravenci si tam někdy dělají mraveniště, vyplňují prostor mezi textilií a kmenem hlínou. Nevím sice jestli to stromkům... celý příspěvek >
Třešeň Regina, 17.1.2012
A kdy vám ty třešně v těch 1000 nebo 700 metrech dozrávájí? A dozrávají každoročně? Vím, že jsem několikrát viděl zralé třešně někde koncem srpna nebo začátkem zaří, ale teď si nedokážu vybavit, kde to mohlo být a v jaké nadmořské výšce.... celý příspěvek >
Psa, nebo fenu?, 6.1.2012
No, jestli si myslíte, že fena má stejně jako žena kladný vztah ke kytkám a nebude je ničit, tak to může být sice váš názor, ale je to špatný názor. Máme dvě feny (NO a bígla) a kytek zničily už spoustu a navíc jsou schopné vyhrabat i půlmetrovou... celý příspěvek >
Syrová a klasická strava pro psa, 5.1.2012
Stačí se vžít do psa - jedla by jste stále granule? ...Pozoroval jste někdy psa při žrádle? Pes žrádlo nežvýká, nemá na to ani uzpůsobenou tlamu, prostě to rovnou zhltne, takže si chuť potravy moc nevychutná.
Co začít pěstovat?, 24.12.2011 Obsahuje fotku
Teď mi dozrává takovýto citron. Stromek bývá přes léto venku a na zimu jej dávám domů.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika