Příspěvky uživatele - 161.61

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mac Intosh a Lobo, 24.12.2012
Zdravím p.Vladislave Děkuji za kompliment, od sadaře vašich kvalit a znalostí potěší.Přesně jak píšete, péče se vždy vyplatí v podobě nádherného ovoce.A to promlouvání a vyhrožování k tomu patří.Funguje to.Nyní k dotazům. Hvězdnatá reneta - nemám... celý příspěvek >
Lucasova, 5.12.2012
Pane Petře moje Lucasky z loňského roku jsou na vlákně "Vonka".Není to nic moc i v loňském roce mě navštívili mrazíky.Proto ta rzivost na plodech.Foto je ve sklizňové zralosti. Zdraví Mičurin II.
Pozdně zimní rezistentní odrůdy - hodnocení, 22.11.2012
Naprostý souhlas pane Kuky.Vkládal jsem do Floriny velké naděje ale mám stejné zkušenosti jako Vy.Nádherné plody, krásné vybarvení i chuť ale dužnina je jak mouka, bez šťavnatosti.Již hledám nástupce. - Mičurin II
"Štrůdlové jablko" - jaké odrůda?, 20.9.2012
Zdravím.Asi před 12-ti lety jsem četl článek o malé firmičce, která se specializovala na domácí štrůdl.Majitel jednoznačně tvrdil.Nejlepší jablko na štrůdl je ONTARIO.Jak jsem přečetl, tak prodávám. - Mičurin II
(Báječná) Bláhova oranžová reneta, 19.9.2012
Krásné plody pane Petře.Bláhovku jsem nikdy neochutnal, dle objektivních recenzí z dřívější doby to musí být chuťovka.Fenomén dnešních zahrádkářů, mít jako první kdejakou novinku aniž by měli objektivní informace o její kvalitě a zdravotnímu stavu... celý příspěvek >
Jablone, stihle vretena - choroba, 5.9.2012
Vážený, vřetena za nic nemohou.Jsou to vlastně zákrsky ale místo pevně zapěstovaných kosterních větví se nechává terminál obrůstat v přirozené spirále a provádí se pouze regulace přehuštění.Vy tu popisujete baleríny a to je jiná kategorie.Jadná se... celý příspěvek >
Černání a vadnutí listů, 19.7.2012
Vážený pane, odpověď na Váš problém neznám ale dovolte mě zdělit svůj názor na jednu z možných příčin.Zvláště, kdy dotazy typu "neujmul se stromek" nabo "zkolaboval" se tu povážlivě množí.Naše ovocnářská špička udělala jednu zásadní chybu.Soustředila... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleči na jádrovinách, 17.7.2012
Chlapi, závidím vám.Můj boj o plody zkončil 18.května.Pro těch 25 plodů jablek co přežili krůt u zdi nemá cenu provádět monitoring na obaleče ani načínat Madex.Ošetřím lokálně dle intuice a zkušeností ty dvě mladé palmety u zdi.Doufám, že vy... celý příspěvek >
Letni údržba sloupové jabloně, 6.7.2012
Přátelé, jednoduchost pěstování balerín propagovaná prodejci za nehorázné peníze se nějak nedostavují.Když jsem v jiné diskuzi poukazoval na záludnosti této módy, byl jsem pranýřován.Kde jsou nyní oponenti aby vám prospěli svojí radou?Nikde!!!Věnujte... celý příspěvek >
Lze ještě teď bojovat proti strupovitosti?, 18.6.2012
Pane Pal'o, Váš výklad ke klasickému ošetřování ovocných dřevin vyvolává představu o něčem nemorálním a zavrženihodném.Vaše přízpěvky se v poslední dobou hemží chemiky a přitom zde tyto nevyhnutelné zásahy provádí 80÷90 % ovocnářů.Teorie o geneticky... celý příspěvek >
Postrekovac Solo 402 - ma niekto?, 3.6.2012
Koupil jsem tento postřikovač letos na jaře.Nechtěl jsem se unáhlit s hodnocením, až po několikanásobném použití mohu prohlásit.Cena vysoká, kvalita odpovídající ceně.Zvláště pohodlný je prodloužený nástavec postřiku v základní výbavě a kloubové... celý příspěvek >
Správna prebierka plodov, 31.5.2012
Vysvětlení je jednoduché.Větší plody potřebují větší asimilační plochu pro svoji výživu, proto ten větší odstup.Příště si obstarejte opravdu kvalitní literaturu. - Mičurin II
Bilance 18.5 - mráz, 29.5.2012
Moje dva předcházející přízpěvky beru zpět.Žádná Kanada nebo USA.Vše špatně.Snad mě omlouvá zkutečnost, že jsem se ještě nesetkal s tak pozdním mrazem a přímo do mladých plůdků.Bylo to pouze moje zbožné přání.Po vzoru pana Vinšálka jsem rozřízl... celý příspěvek >
Granny Smith, 24.5.2012
Omlouvám se, úplně jsem zapoměl odpovědět.G.S. jsem konzumoval do konce března.Chuť se nezlepšila.Tato odrůda není opravdu moje gusto.Manželka má jiný názor.Vyčkám ještě dva roky.Pokud se chuť výrazně nezlepší, budu likvidivat.Jeden nechám (pro... celý příspěvek >
Bilance 18.5 - mráz, 23.5.2012
Po třech dnech jsem se odhodlal na zahradu k upřesnění pohromy z 18.5. Hrušeň - 100% kaput. Broskvoň - plůdky zaměklé asi kaput. Angrešt- zatím 50% plůdků spadlo-musela to být pořádná prda. Jabloně - 100% poškození - Akane, Rozela,... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika