Příspěvky uživatele - 252.250

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stihl ke krbu, 8.12.2008
Pokud budete řezat u domu, vřele doporučuji elektrickou řetězovou pilu - testů a názorů je tu dostatek. Jednoduchá obsluha, minimální údržba a výkon srovnatelný se spalovací pilou. Navíc nikoho nerušíte. Jestli máte možnost půjčení, vyzkoušejte - to... celý příspěvek >
Odstranění vrstvy listí ze zahrady po zimě, 19.11.2008
Domnívám se, ža vhodným řešením by bylo použití lehkých lučních bran za traktorem. Spolehlivě vyhrabou vše a lehce zkypří povrch trávníku. Zbytky po vyhrabání může traktorista soustředit na jednom místě a výměra 1 ha je za chvíli hotová. Možná tyto... celý příspěvek >
sekačka na opravdu malý pozemek, 7.9.2008
Vlastním a používám ruční vřetenovou sekačku Husqvarna cca 18 let, sekám pravidelně cca 80 m 2 na rovině.  Výsledek - pěkný trávník, námaha minimální - poznámka o fit - centru je nemístná. Sekačka se sama brousí a při správném seřízení fakt... celý příspěvek >
v jakém stadiu máte melouny?, 7.9.2008 Obsahuje fotku
Zdravím. Zřejmě vzájemným skřížením žlutoplodé a červenoplodé odrůdy vznikl takhle zajímavě zbarvený plod.
Neznama odruda jablone, 30.8.2008 Obsahuje fotku
Díky podle těch obrázků to bude asi ono.Mimo jiné bude asi rozhodovat i podnož - doba zrání, velikost i chuť. Starou, už zřezanou, jabloň (podnož semenáč) jsem přerouboval na M9 a plody se mi zdají trošku odlišné než před tím. Ale to může být tím, že... celý příspěvek >
Neznama odruda jablone, 28.8.2008 Obsahuje fotku
Také bych chtěl pomoci určit odrůdu. Když to shrnu. Květní pupeny raší brzy, asi s odrůdou Borovinka-Charlamowski. Květ je velký, téměř nebo úplně bílý. Plod zraje na přelomu srpna a září, kdy postupně padá ze stromu má velmi dobrou sladko-kyselou... celý příspěvek >
ruční vřetenová sekačka?, 7.8.2008
Přesně, jak uvádí pisatel přede mnou - pravidelné kosení udržovaného trávníku. Sekačka jede lehce, 200 m 2 není žádná výměra. Teď jsem viděl ve slevě Husquarna levnější asi o 1100 Kč. Mám starší typ cca 20 let - super. AB 
Jaká levná elektrická sekačka?, 31.7.2008
Alko Classic 38 E používám řadu let, bez jediného problému. Je lehká, výkonná a myslím, že pro Vaše účely bude dobrou volbou. Teď je téměř po sezoně, určitě nekde ve slevě najdete. AB
Gardénie, 20.6.2008
Pokud odpádavají květy, tak se jedná o špatnou vlhkost vzduchu. Dočetla jsem se to také na internetu, tak jen předávám informace. Je prý důležité, aby se pravidelně rosila měkkou vodou. Tak ať se daří. Já se budu taky snažit, protože mám stejný... celý příspěvek >
Bubnová nebo lištová sekačka?, 27.5.2008
Jednoznačně bubnová s pojezdem, cena je cca 20 tis, kč. Sekačka je jednoduchá, rotační nůž pokosí vše, neucpává se, střet s kamenem je většinou bez následků / volně otočné nože a případná oprava po střetu s kamenem je otázkou několika minut a pár... celý příspěvek >
Motor Tecumseh, 6.5.2008
chtěl bych se zeptat jak funguje ovládání karbecu z klikové skříně sekačka mi sama pořád zvyšuje a snižuje otáčky a netáhne (motor tecumseh r.v.1997) Díky TOM
Meruňka kvete, 17.4.2008
tak nám 13.4 taky rozkvetla. Máme odrůdu Karola. Meruňky jsme měli zatím jen jednou v r. 2000. I když má letos květů pomálu tak snad po osmi letech znovu ochutnáme (Zlínský kraj, 270 m.n.m.)
Motor Tecumseh, 13.4.2008
mosazný špalek, kladivo+cit
Výběr sekačky - prosím pomoc, 27.3.2008
Koupil bych motorovou, výkonnou a kvalitní sekačku. S tou lze posekat vše. Pokud chce rodina u domu skutečně kvalitní trávník, tak sekání cca 2x týdně a toto by bylo možné ruční vřetenovou sekačkou. AB
Sekačka na malou zahradu, 21.2.2008
Souhlasím s tím, co píše pan Vysloužil. Je-li k dispozici el. proud, tak elektrickou. Je-li pozemek rovný a chcete hezký trávník tak vřetenovou, možno i ruční, ale sekat i 3 x týdně. Záběr 38 - 40 cm stačí. Větší sekačky jsou dražší a na tak malou... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika